آینده تیم ملی با اسکوچیچ را چگونه پیش بینی می کنید؟

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را می‌توان فردی خوش‌شانس دانست.

آینده تیم ملی با اسکوچیچ را چگونه پیش بینی می کنید؟
آنچه دیگران می خوانند:

دومین دیدار تدارکاتی و رسمی تیم ملی فوتبال کشورمان با هدایت دراگان اسکوچیچ با برتری ایران به اتمام رسید تا با وجود افزایش توان روحی و هماهنگی بین بازیکنان، به آینده امیدوار شویم.

بعد از پیروزی مقابل ازبکستان در یک بازی تدارکاتی و اولین کمپ تیم ملی با حضور اسکوچیچ، حالا توانستیم بوسنی و هرزگووین را از پیش‌رو برداریم و اکثر ملی‌پوشان یک محک جدی خوردند.

حضور روی نیمکت تیمی مثل ایران با این همه بازیکن خوب و بااستعداد بدون تردید یک خوشخبتی برای هر مربی به حساب می‌آید و حالا این شانس به اسکوچیچ رو کرده تا داشته‌های فنی را نشان دهد. او را یک مربی با تفکرات دفاعی و استفاده از ضدحملات هوشمندانه می‌شناسیم که در لیگ برتر، تیم‌های تحت هدایتش همیشه بازی‌ها را جذاب می‌کردند.

شرایط تیم ملی اما با وضعیت باشگاهی متفاوت است و نیاز به آنالیزهای بیشتر و شناخت بهتر از تیم خودی و رقبا دارد. البته تا به حال می‌توان به عملکرد او نمره خوبی داد اما هنوز وارد کارزار واقعی نشده و انتظار اهالی فوتبال ارائه بازی‌های بهتر و رسیدن به سهمیه جام جهانی ۲۰۲۲ است.

شما چه نظری در مورد عملکرد اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی در دو بازی اخیر دارید و اصلا آیا به موفقیت ایران با حضور این مربی امیدوار هستید؟

 

منبع: خبر ورزشی
آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر