کار سخت فولاد برابر استقلال

با اینکه یک هفته از آغاز لیگ برتر گذشته و تیم‌ها به یک شناخت نسبی از یکدیگر رسیده‌اند اما استقلال در هفته دوم برابر فولاد خوزستان می‌تواند یک تیم ناشناخته باشد.

کار سخت فولاد برابر استقلال
آنچه دیگران می خوانند:

بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات سبب شد محمود فکری نتواند از ۷ بازیکن جدید خود یعنی رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، مهدی مهدی‌پور، محمد نادری، متین کریم‌زاده، سیداحمد موسوی و بابک مرادی استفاده کند و قطعا با باز شدن پنجره، فکری تیمی کاملا متفاوت را راهی دیدار با فولاد خواهد کرد.

مصدومیت داریوش شجاعیان و عدم آمادگی کامل محمد دانشگر و شیخ دیاباته هم تعداد نفرات غایب در ترکیب اصلی استقلال را به عدد ۱۰ رساند. (البته دیاباته و دانشگر دقایقی در بازی با مس رفسنجان به میدان رفتند) همه این عوامل سبب شده استقلال فکری برای فولاد و جواد نکونام به تیمی ناشناخته بدل شود و کار سرمربی جوان قرمزهای خوزستانی را دشوار کند. حضور نفرات جدید حتی سبب می‌شود در صورت نیاز فکری تاکتیک خود را نیز تغییر دهد. او در بازی برابر مس رفسنجان با سیستم ۲-۴-۴ تیمش را به میدان فرستاد و البته در دقایق پایانی آن را به ۱-۲-۳-۴ و حتی ۳-۳-۴ تبدیل کرد تا از قابلیت‌های نفرات حاضر در میدان نهایت بهره را ببرد. حالا و با حضور نفرات جدید او می‌تواند سیستم‌های مختلف از جمله ۲-۵-۳ را امتحان کند و با این کار بهره بیشتری از نفرات خود ببرد.

ناشناخته بودن استقلال می‌تواند کار فولاد را در اهواز مشکل کند و اگر آبی‌پوشان در این بازی به خواسته خود یعنی کسب نتیجه مطلوب برسند بهترین شروع را در سال‌های اخیر لیگ برتر خواهند داشت.

 

منبع: خبر ورزشی
آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر