بهترین هافبک های حال حاضر دنیا

برخی هافبک‌ها در دنیای فوتبال هستند که پابه‌پای مهاجمان گل می‌زنند و در حال حاضر هم ستاره‌های مطرحی در خط میانی تیم‌های بزرگ حضور دارند که شاید حتی آمار گلزنی‌شان از بازیکنان خط حمله بهتر باشد.

بهترین هافبک های حال حاضر دنیا
آنچه دیگران می خوانند:

یکی از نکات موفقیت باشگاه در رقابت‌های مختلف نقش حمایت‌کننده هافبک‌های پشت مهاجم و مشارکت در گلزنی است. مشارکتی که به جز پاس گل اگر در بخش گلزنی هم باشد یک گام تیم را در جهت موفقیت بیشتر سوق می‌دهد. 

برونو فرناندس

یک سال نیست که به منچستر آمده اما به خوبی توانسته به ستاره تیم در خط میانی تبدیل شود. قبل از اینکه به یونایتد بیاید ۲۰ گل همراه با ۱۳ پاس گل در بنفیکا داشت. او همین روند را در یونایتد ادامه داد به طوری که در ۱۶۰ بازی اخیر مجموعاً روی ۱۴۶ گل مؤثر واقع شده است. او در فصل جدید ۷ بازی انجام داده و ۵ گل زده است. برای یک هافبک فوق‌العاده نیست!

کوین دبروینه

با ۱۳ گل و ۲۰ پاس گل توانست به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر خودش را معرفی کند. کوین با وجود درخششی که داشت تابستان جایگاهش را در خطر دید. شایعه جذب مسی باعث شد کوین هم احساس خطر کند. با این حال بهترین پلی‌میکر و ستاره موردعلاقه پپ گواردیولا می‌باشد. 

مارکو رویس

هنوز هم خیلی‌ها اعتقاد دارند اشتباه کرد که به تیمی دیگر نقل مکان نکرد. او اما به دورتموند وفادار ماند و همانجا جاودانه شد. مارکو رویس که این هفته دروازه بایرن را باز کرد در فصلی که گذشت به جز ۱۹ پاس گلی که داد ۱۱ بار هم برای زنبورهای وست فالن گلزنی کرد. او از سال ۲۰۱۳ تاکنون تقریباً ۳۰ مسابقه را در هر فصل انجام داده است. 

آنخل دی‌ماریا

وینگر پاری‌سن‌ژرمن در فصل گذشته توانست حسابی خوش بدرخشد. ثبت ۱۱ گل و ۲۰ پاس گل برای دی‌ماریا نشان می‌دهد به اندازه کافی در امر گلزنی به مهاجمان تیمش سرویس می‌دهد. نکته جالب در خصوص دی‌ماریا این است که در ۵ فصل اخیر بالای ۱۰ گل به ثمر رسانده است. 

لوئیس میگل

هافبک تیم ملی پرتغال با پیراهن باشگاه بنفیکا توانسته در امر گلزنی صاحب جایگاه ویژه‌ای شود. او در فصل گذشته ۱۸ گل و ۱۴ پاس گل داشته و نقش ویژه‌ای در موفقیت تیمش داشته است. میگل در این دو بخش حسابی به مهاجمان تیمش کمک می‌کند. 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر