شک ندارم شک ندارم اسکوچیچ مرا می‌بیند!

دروازه‌بان سابق پرسپولیس و تیم ملی در شرایطی که شایعات زیادی در این فصل برای بازگشت به اردوگاه سرخ‌ها وجود داشت، پیراهن گل گهر را بر تن کرد.

شک ندارم  شک ندارم اسکوچیچ مرا می‌بیند!
آنچه دیگران می خوانند:

به گزارش پندار ورزشی، حقیقی که سابقه حضور در جام جهانی و جام ملت‌ها را در کارنامه دارد، بعد از بازگشت به فوتبال ایران، نمایشی موفق با پیراهن نساجی از خود به جا گذاشت تا بار دیگر شایعات بازگشت او به پرسپولیس قوت گیرد. با این حال او در شرایطی که در یکقدمی حضور در استقلال حضور داشت، ترجیح داد راهی گل گهر شود و این فصل را در جمع شاگردان امیر قلعه نویی سپری کند.

 قسمت بود این فصل با امیر قلعه نویی باشم

حقیقی درباره انتخاب گل گهر به عنوان تیم این فصل خود گفت: در نیم فصل لیگ قبلی راهی نساجی شدم و خدا را شکر موفق شدم عملکرد خوبی را از خود نشان بدهم. بعد از اتمام فصل چند پیشنهاد خوب داشتم اما تصمیم بر این شد که امسال در تیم گل گهر کنار آقای قلعه نویی باشم. 

نمی‌توانستم به استقلال بروم

حقیقی که شایعه زیادی درباره درخواست استقلال برای عقد قرارداد با او وجود داشت اینطور توضیح می‌دهد: من همان موقع هم گفتم خودم را یک پرسپولیسی می‌دانم و همیشه هم همینطور خواهد بود. هیچ وقت علاقه‌ام به پرسپولیس را پنهان نمی‌کنم و آن را با صدای بلند هم می‌گویم. با این حال استقلال هم پیشنهاد داد و از آنها هم ممنون هستم. برای هواداران این تیم احترام قائل هستم اما هیچ وقت دوست ندارم هواداری از من ناراحت باشم و در نهایت تصمیم گرفتم اینجا باشم تا ببینیم قسمت چه خواهد شد.

 

 

منبع: ورزش3
آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر