تسلیت اتحادیه جهانی کشتی در پی درگذشت رحیم جدی

اتحادیه جهانی کشتی درگذشت رحیم جدی داور ممتاز بین المللی کشورمان را تسلیت گفت.

تسلیت اتحادیه جهانی کشتی در پی درگذشت رحیم جدی

در پیام تسلیت اتحادیه جهانی که بر روی سایت رسمی این اتحادیه درج شده، آمده است:

رحیم جدی داور ممتاز ایرانی که در سال ۲۰۰۶ موفق به دریافت جایزه سوت طلایی شده بود، در سن ۷۷ سالگی درگذشت. سوت طلایی جایزه ای است که سالانه به بهترین داور حاضر در مسابقات جهانی یا بازی های المپیک اعطا می شود.

جدی بیش از سه دهه به عنوان یک داور بین المللی فعالیت کرد و در چندین دوره از بازی های المپیک و رقابت های قهرمانی جهان قضاوت کرده است. جدی که شیفته ورزش کشتی بود چند سالی ریاست هیات کشتی تهران را نیز بر عهده داشت. او تلاش های بسیاری را در فدراسیون ورزش های زورخانه ای برای سازماندهی مسابقات و جلب توجه ها به این ورزش سنتی ایران انجام داده است.

اتحادیه جهانی کشتی و جامعه بزرگ کشتی درگذشت رحیم جدی را به دوستان، خانواده محترم ایشان و فدراسیون کشتی ایران تسلیت می گوید.

تسلیت لالوویچ، دوسون و سیلوستری به رئیس فدارسیون کشتی

رئیس و دبیر اتحادیه جهانی کشتی و رئیس کمیسیون داوران این اتحادیه درگذشت رحیم جدی داور پیشکسوت و ممتاز بین المللی کشورمان را تسلیت گفتند.

متن تسلیت مسئولان اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون کشورمان به شرح زیر است:

‎جناب آقای دبیر
رئیس محترم فدراسیون کشتی ایران

شنیدن خبر درگذشت آقای رحیم جدی داور برجسته و ممتاز بین المللی کشور ایران بسیار حزن آور بود.

اینجانب به عنوان ریاست اتحادیه جهانی کشتی، دبیر کل و کلیه اعضای اتحادیه، درگذشت آقای رحیم جدی را به خانواده محترم ایشان و همچنین کلیه اعضای فدراسیون کشتی ایران تسلیت گفته و با شما و تمامی بازماندگان ایشان ابراز همدردی می کنیم.

نناد لالوویچ
رییس اتحادیه جهانی کشتی
میشل دوسون
دبیر کل اتحادیه جهانی کشتی

همچنین  رئیس کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی در پیام جداگانه ای نوشت:

رئیس محترم فدراسیون کشتی ایران

شنیدن خبر درگذشت دوست عزیزمان «رحیم جدی» بسیار ناگوار بود و ما را بشدت متاثر کرد. «رحیم جدی» بی شک یکی از فعالان برجسته ورزش کشتی به شمار می رفت که در سه المپیک ۱۹۹۲، ۱۹۹۶ و ۲۰۰۰ نماینده ای بسیار شایسته برای کشور شما و ورزش محبوب همه ما بود. دستاوردهای فوق العاده و عملکرد بی نظیر او به عنوان یک داور، ما را متقاعد نمود تا در سال ۲۰۰۶ سوت طلایی که بالاترین نشان داوری کشتی به حساب می آید را به او اعطا کنیم.

این ضایعه دردناک را از صمیم قلب به شما و خانواده محترم جدی تسلیت می گوییم. همواره دلتنگ دوست عزیزمان خواهیم بود.

با احترام فراوان
آنتونیو سیلوستری
رئیس کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی

 

ارسال نظر