توضیحات معاون اجرایی پرسپولیس پیرامون پرونده خلیل زاده

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس وضعیت درآمدها و هزینه ها و پرونده های خارجی این باشگاه را تشریح کرد و گفت: باید تا یک ماه آینده مبلغ سنگینی را به یک بازیکن پرداخت کنیم.

توضیحات معاون اجرایی پرسپولیس پیرامون پرونده خلیل زاده

 ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس بعدازظهر امروز شنبه در نشست خبری به تشریح آخرین وضعیت این باشگاه و اتفاقات پیرامون آن پرداخت.

پرونده شجاع خلیل زاده

با توجه به اینکه قرارداد بین یک تیم ایرانی و یک بازیکن ایرانی منعقد شده باید در داخل پیگیری می‌کردیم. در کمیته تعیین وضعیت اعلام شکایت کردیم و الان هم در کمیته استیناف پیگیر این پرونده هستیم و منتظر صدور رای هستیم تا در فیفا این پرونده را پیگیری کنیم. فکر می‌کنم بزودی این پرونده در فیفا پیگیری خواهد شد.

ما از باشگاه الریان هم شکایت خواهیم کرد. تیم حقوقی باشگاه در حال رسیدگی به این وضعیت است. پرونده استوکس هم همین شرایط را دارد و بزودی در فیفا بررسی خواهد شد.

توضیح در مورد درآمدهای باشگاه

تیم حقوقی باشگاه در حال پیگیری پرونده و مطالبات باشگاه است. اینکه ما بتوانیم این طلب را شفاف اطلاع رسانی کنیم امکانش نیست چون ممکن است در همین پرونده‌های حقوقی مشکلاتی ایجاد شود.

اختلاف حساب با سازمان لیگ

از زمانی که وارد باشگاه شدیم با سازمان لیگ مکاتبه کردیم تا اختلاف نظری که وجود دارد را برطرف کنیم. سازمان لیگ هر بار در جواب ما می‌گوید باشگاه پرسپولیس بدهکار است. خودمان هم از این موضوع در تعجب هستیم. همه فضای تبلیغاتی باشگاه در اختیار سازمان لیگ است اما مشخص نیست چرا هنوز اختلاف نظر داریم. ما که چهار دوره قهرمان لیگ بودیم و پرتماشاگرترین هستیم به سازمان لیگ بدهکاریم بقیه تیم‌ها چه وضعیتی دارند و چقدر بدهکار هستند.

 

ارسال نظر