خبرهای مهم از پرسپولیس

مدیران پرسپولیس قصد دارند امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، به آخرین وضعیت این تیم در خصوص مسائل مختلف پاسخ دهند.

خبرهای مهم از پرسپولیس

نشست خبری مدیران پرسپولیس و ابراهیم شکوری امروز در شرایطی در ساختمان این باشگاه برگزار خواهد شد که حواشی بزرگی طی روزهای اخیر متوجه نائب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا بوده است و اکنون آنها قصد دارند با شفافیت لازم در این خصوص به بحث و اطلاع رسانی بپردازند.

 

موضوع مربوط به جدایی بشار رسن، شایعه اختلاف اعضای هیات مدیره، پاداش آسیایی و تحریم‌ها، پرونده‌های بدهی این باشگاه به ماریو بودیمیر و گابریل کالدرون، توقیف ساختمان باشگاه پرسپولیس، مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی، نقل و انتقالات و … از جمله مواردی است که احتمالا در نشست خبری امروز از سوی مدیران این تیم و سخنگوی باشگاه به آنها ورود خواهد شد و با پاسخگویی همراه می‌شود.

 

مهمترین موضوع اما در شرایط کنونی توقیف ساختمان باشگاه به واسطه بدهی فدراسیون فوتبال به شستا در خصوص پرونده مارک ویلموتس است. این ساختمان که توسط محمد دادکان، رییس اسبق فدراسیون فوتبال به این باشگاه اهدا شده بود، اکنون هدف مزایده در خصوص مطالبات شستا درباره پرداختی به مارک ویلموتس قرار گرفته است. اتفاقی که می‌تواند یک بحران بزرگ برای این باشگاه در شرایط کنونی محسوب شود و قطعا هواداران به دنبال پاسخگویی از سوی مدیران و پیشنهاد راهبردی آنها در این زمینه هستند.

بحث مربوط به پرونده جدایی بشار رسن نیز از دیگر سوالات چالشی این نشست خبری خواهد بود. کادرفنی ناراضی از این انتقال بدموقع که با مجوز اعضای هیات مدیره وقت صادر شد و هافبک عراقی و تاثیرگذار سرخ‌ها تنها ثانیه‌هایی بعد از به صدا در آمدن سوت پایان بازی برابر اولسان از پایان همکاری‌اش با این باشگاه با توجه به توافق صورت گرفته خبر داد. اقدامی بدموقع و در شرایطی که سرخ‌ها پیش از این با جدایی مهدی ترابی نیز با چالش بزرگی در فاز تهاجمی مواجه بودند و پایان نقل و انتقالات نیز دست کادرفنی را برای پوشش این ضعف کاملا بسته است. اتفاقی که طی چند مرحله با اعتراض یحیی گل محمدی و حمید مطهری همراه شده و حتی با لفظ “خیانت” از سوی هیات مدیره در این خصوص یاد شده است. موضوعی که قطعا سخنگو و دیگر مدیران باشگاه امروز باید پاسخ روشنی به آن بدهند.

 

موضوع مربوط به پاداش آسیایی که سرخ‌ها حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده‌اند نیز احتمالا دیگر موضوع این نشست خبری خواهد بود. پرسپولیس که بار دیگر درگیر پرونده‌های مالی مربوط به مطالبات بازیکنان و مربیان سابق خود شده، حساب ویژه‌ای روی این منبع درآمدی باز کرده که به خاطر تحریم‌های سرنوشت نامعلومی برای واریز به حساب این باشگاه خواهد داشت و باید دید مدیران تیم چه برنامه‌ای در این زمینه خواهند داشت.

 

در نهایت مساله مربوط به نقل و انتقالات و برنامه این باشگاه در این زمینه؛ پرسپولیس ۷ بازیکن جدید در نقل و انتقالات تابستانی به خدمت گرفته و این در حالیست که با جدایی شجاع خلیل زاده و محرومیت عیسی آل کثیر بار دیگر آنها با خلا بزرگی مواجه شده‌اند. نفرات شناخته‌شده و تاثیرگذاری مثل علی علیپور، علی بیرانوند، مهدی ترابی، شجاع خلیل زاده از این تیم جدا شده‌اند و بحث زیادی درباره نقل و انتقالات زمستانی و برآورده شدن انتظارات این تیم و هوادارانش وجود دارد که باید دید مدیران تیم تدبیری برای تامین منابع در این بخش صورت داده‌اند یا خیر.

 

ارسال نظر