پوست اندازی ذوب آهنی ها در سرمای زمستانی/ توقف مدعیان قهرمانی در برابر گاندوها

شروع لیگ بیستم برای سبز پوشان اصفهان بسیار خاص رقم خورد. تیمی که به شدت درگیر خودزنی های ستارگانش بود و دست های پشت پرده تک تک ستارگان این تیم را از این تیم ریشه دار بدونه بار مالی ارزشمندی برای این باشگاه خارج میکرد و گاندو اصفهان زخمی تر و خسته تر از همیشه ادامه داد.

پوست اندازی ذوب آهنی ها در سرمای زمستانی/ توقف مدعیان قهرمانی در برابر گاندوها

عدم حضور مدیریت در برهه ای از زمان به علت بیماری،  تغییرات هیئت مدیره و حضور مربی بدونه رزومه قوی و ورود تعداد زیادی بازیکن جدید همچیز شاید ذوب را در قالب نماینده سقوط قرار میداد.

با شروع فصل اشتباهات مکرر داوری و مبتلا شدن تعداد از بازیکنان به بیماری کویید 19 چاشنی اتفاقات گذشته شد و این نماینده پر افتخار اصفهانی فوتبال ایران به رده های پایین جدول سقوط کرد.

photo_2020-12-26_09-39-40

اما ذوب آهن در وجود خود این فصل مظلومیت را یدک میکشد که با فوتبال چشم نوازش در هم آمیخته شده است و خواسته ناخواسته فوتبال دوستان را به خود جذب میکند، شاید تنها نقطه تاریک عملکرد تیم رحمان رضایی بدست نیاوردن پیروزی در این فصل بوده است اما باید قبول کنیم متوقف کردن تیم های چند میلیاردی آبی قرمز پایتخت و همینطور به زانو در آوردن شگفتی این فصل یعنی تیم امیر قلعه نویی خود نوید بخش یک آینده خوب برای بازیکنان با انگیزه ذوب در ادامه راه خواهد بود.

photo_2021-01-02_13-36-31

ذوب آهن در هفته هفتم در مقابل استقلال رکورد 140 دقیقه نباختن در اصفهان را حفظ کرد و شاید حضور مهره تاثیر گذاز غایب این تیم میتوانیست نتیجه دیگری را در مقابل تیم محمود فکری رقم بزند .تیم سیرجانی هم در مقابل سبزپوشان اصفهانی به چنان بن بست تاکتیکی برخورد کرده بودند که فریاد ها قلعه نویی در کنار زمین تا دور ترین نقطه فولاد شهر شنیده میشد و باز هم تساوی در سایه چند موقعیت خطرناک و پنالتی از دست رفته و توپ به تیر خورد اتفاق افتاد.

photo_2021-01-02_13-37-24

شاید این روز های زمان خوبی برای حمایت از مربی باشد که میتواند در فوتبال ایران صاحب سبک باشد چرا که در تقابل ذوب آهن با فینالیست لیگ قهرمانان آسیا یک نیمه سراسر پرهیجان از این تیم شاهد بودیم تا جایی که تک تک پرسپولیسی ها آرزوی پایان دیدار را داشتن، حتی بعضی بجای آرزو با حرکات خود باعث اتلاف زمان شدند اما در نهایت باز هم شانس با ذوب یار نبود و فقط از این دیدار یک مساوی دشت کرند.

حمایت مسئولین باشگاه و متحد شدن هیئت مدیره در روزهایی که هرکس در حال ساخت جبهه مشخصی برای بدست آوردن کرسی مدیریت باشگاه است شاید بتواند ذوب آهن مدعی را در ادامه راه رقم بزند.

باید دید این ساختار رقم خواهد خورد یا خیرـ..!؟

 

ارسال نظر