چرا یحیی گل‌محمدی به نشست خبری بازی با ذوب‌آهن نرفت؟

یحیی گل‌محمدی هنوز هم از جدایی بشار رسن دلخور است و به نظر می‌رسد همین امر باعث اختلاف او با هیئت‌مدیره پرسپولیس شده.

چرا یحیی گل‌محمدی به نشست خبری بازی با ذوب‌آهن نرفت؟

نشست خبری بازی پرسپولیس و ذوب آهن در حالی برگزار شد که یحیی گل‌محمدی ترجیح داد دستیارش حمید مطهری را به این کنفرانس بفرستد. سرمربی پرسپولیس که به شدت از هیئت مدیره باشگاه و جدایی بشار رسن شاکی است نمی‌خواست در آستانه بازی با ذوب آهن برای بار سوم علیه مدیران این باشگاه مصاحبه کند و تمرکز خود و تیمش را برهم بزند.

با این وجود تصور می‌شد یحیی گل‌محمدی بعد از پایان دیدار با ذوب آهن اصفهان سکوت خود را شکسته و در کنفرانس خبری بعد از بازی شرکت کند اما این طور نشد. سرمربی پرسپولیس بار دیگر دستیارش را به نشست خبری فرستاد تا حرف های او را بزند! حمید مطهری نیز در بخشی از مصاحبه پس ازبازی با ذوب آهن اصفهان درباره غیبت بشار رسن و تأثیر جدایی این بازیکن کلیدی گفت:

«اعتقاد ما همیشه این است که کار گروهی و تیمی به حضور هر بازیکنی ارجحیت دارد. اما اگر هیئت مدیره این را گفته حتما آن ها فوتبال را بهتر از ما می‌دانند و می‌فهمند، حتما غیبت بشار تاثیری ندارد.»

به نظر می‌رسد این روزها رابطه یحیی گل‌محمدی با هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس باز هم رو به تیرگی نهاده باشد. ماجرا از بیانیه ۱۵ بندی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس آغاز شد که اول دی ماه ازسوی این باشگاه در خصوص جدایی بشار رسن منتشر شد. سرمربی پرسپولیس هم در گفت‌وگو با برنامه «فرمول یک» در اعتراض به این بیانیه اظهار داشت:

«اولین چیز این است که سرمربی باید تصمیم بگیرد و راضی باشد. اصلاً در جریان جدایی بشار نبودم. اگر از همان اول می‌دانستم جلوی قضیه را می‌گرفتم ولی متاسفانه توافق مخفیانه‌ای انجام دادند که شأن و شخصیت باشگاه را زیر سوال بردند. بیانیه ۱۵ بندی باشگاه پرسپولیس هم توجیهی بود برای کار بدشان. همیشه باید نزد هواداران پاسخگو باشند.»

حالا کادر فنی پرسپولیس قبل و بعد از هر بازی اسم بشار رسن را با نقد هیئت مدیره برزبان می‌آورد که گفته می‌شود با دلخوری مدیران باشگاه روبه‌رو شده است. گفتنی است یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس اعتقاد زیادی به سبک بازی بشار رسن داشت و حالا ناکامی‌های احتمالی تیمش را به جدایی این هافبک عراقی مرتبط می‌داند.

 

ارسال نظر