پیام معنادار ستاره استقلال

مرتضی تبریزی ، مهاجم تیم استقلال یک استوری را در اینستاگرام منتشر کرد و به نوعی از هواداران این تیم خداحافظی کرد تا در آستانه جدایی از آبی ها قرار بگیرد.

پیام معنادار ستاره استقلال

مرتضی تبریزی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش، به نظر می رسد قصد جدایی از استقلال را دارد.

مرتضی تبریزی مهاجم مصدوم استقلال  که در حال سپری کردن روزهای پایانی نقاهتش است، با انتشار یک استوری به شایعات پیرامون جدائیش از استقلال دامن زد.

تبریزی که در زمان شیوع کرونا و در تمرینات قبل از سرگیری دوباره لیگ نوزدهم در یک بازی دوستانه در برابر رایکای بابل تیم دچار مصدومیت پارگی رباط صلیبی شد، به نظر می رسد در آستانه جدایی از استقلال قرار دارد.

او با انتشار یک استوری از خودش که او را رو به تماشاگران استقلال نشان می دهد، به نظر می رسد در حال خداحافظی از هواداران این تیم است و به زودی از این تیم راهی تیم دیگری می شود.

در ابتدای این فصل، شماره پیراهن ۱۱ که دو فصل گذشته بر تن تبریزی بود، به داریوش شجاعیان داده شد و این نکته، یکی از نشانه هایی بود که مدیران استقلال قصدی برای حفظ تبریزی در این تیم ندارند.

هفته گذشته نیز اخباری مبنی بر عدم توافق مدیران استقلال و تبریزی منتشر شد و اکنون باید منتظر ماند و دید بالاخره مسیر سرنوشت استقلال و تبریزی به کجا ختم می شود.

 

ارسال نظر