کودتای میلیچ علیه سرمربی استقلال

هرویه میلیج مدافع استقلال یک پست اینستاگرامی را منتشر کرد و نوشت : نیمکت نشینی بدون دلیل! اشکالی ندارد همیشه از تیم حمایت کنید، دیروز برد خوبی به دست آوردیم و هم تیمی هایم خوب کار کردند.

کودتای میلیچ علیه سرمربی استقلال

استقلال در بازی حساس مقابل گل گهر به یک پیروزی حساس و حیاتی دست پیدا کرد. پیروزی که باعث شد هم استقلال به صدر جدول صعود کند و هم این که محمود فکری از زیر فشار هواداران رهایی پیدا کند.اما با اعلام ترکیب استقلال در این بازی، نکته عجیب عدم حضور هرویه میلیچ مدافع کروات استقلال در این بازی بود که کادر فنی استقلال تصمیم گرفت از محمد دانشگر در پست دفاع چپ استفاده کند.

در جریان این بازی عنوان شد که هرویه میلیچ به دلیل وقوع زلزله در کشور کرواسی شرایط روحی خوبی نداشته است و محمود فکری به همین دلیل او را در بازی با گل گهر بر روی نیمکت تیمش قرار داده است و به جای او محمد دانشگر را در ترکیب اصلی آبی‌پوشان قرار داده است.

 

اکنون هروویه میلیچ مدافع آبی‌پوشان با انتشار پستی در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام مدعی شده است که دلیل نیمکت نشین شدن او بی دلیل بوده و این بازیکن می توانسته است که برای استقلال به میدان برود.

میلیچ در این پست اینستاگرامی نوشته است:


به هر حال با توجه به عملکرد خوب میلیچ در بازی‌های گذشته، انتظار میرفت که او او در بازی با گل گهر در ترکیب اصلی استقلال به میدان برود ولی این اتفاق رخ نداد هرچند که محمد دانشگر مدافع آبی‌پوشان در پستی غیر تخصصی به میدان رفت و اتفاقاً بیشتر حملات گل‌گهر نیز از همان سمت دانشگر انجام شد و این مدافع نیز با خطا بر روی محسن کریمی یک ضربه پنالتی به سیرجانی ها داد.

باید منتظر ماند و دید در اندیشه های محمود فکری برای دیدار حساس مقابل آلومینیوم و پس از آن شهرآورد بزرگ تهران چه خواهد گذشت و او برای پست دفاع چپ از چه بازیکنی استفاده خواهد کرد هرچند در صورت بهبودی محمد نادری، قطعاً او گزینه نخست کادر فنی آبی‌پوشان خواهد بود.

 

ارسال نظر