تغییر نتیجه بازی تراکتور - شهرخودرو؟

بازی تیم‌های تراکتور و شهرخودرو در حالی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید که در پایات این بازی تراکتوری‌ها به حضور یکی از بازیکنان شهرخودرو در زمین اعتراض داشتند.

تغییر نتیجه بازی تراکتور - شهرخودرو؟

 تراکتوری‌ها اعتقاد دارند برخلاف لیست اعلام شده در ابتدای بازی دو تیم تراکتور و شهرخودرو، مهدی رحمتی سرمربی شهرخودرو درحالی شماره ۳۰ تیمش «آزاد جعفرزاده» را در نیمه دوم بازی به زمین مسابقه فرستاد که نام وی در لیست بازی ثبت نشده بود و حتی به همین دلیل گوینده ورزشگاه نیز این تعویض را اعلام نکرد.

مسئولان باشگاه تراکتور که به این موضوع اعتراض داشتند اعلام کرده اند پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام خواهند داد چرا که تیم حریف یک اقدام غیر قانونی انجام داده است که در صورت اثبات می‌تواند نتیجه بازی را دستخوش تغییر کند.

واکنش نصیرزاده به تخلف شهرخودرو مقابل تراکتور

معاون ورزشی باشگاه تراکتور به استفاده تیم شهر خودرو از بازیکن غیر مجاز در بازی مقابل این تیم تبریزی واکنش نشان داد.

گفته می‌شود جعفرزاده بازیکن شهرخودرو در لیست این تیم برای بازی با تراکتور قرار نداشت، اما او دیروز مقابل نماینده تبریز بازی کرده است.

هوشنگ نصیرزاده معاون ورزشی باشگاه تراکتور در اینستاگرام نوشت: "بازیکن شماره ۳۰ به نام آزاد جعفرزاده نامش در فهرست تیمش بوده، اما تایپیست به اشتباه نام او را در لیست قید نکرده است به همین دلیل شما در لیست اولیه نام او را نمی‌بینید. البته در لیست اصلی نام این بازیکن وجود دارد و مشکلی نیست و در بازی دیروز کسی به طور غیر مجاز بازی نکرده است. "


 

ارسال نظر