استقلال به آن چیزی که مستحقش بود رسید

اکبرپور گفت: خدا را شکر که سه امتیاز را استقلال گرفت و به صدر جدول رفت و حالا هم امیدواریم هواداران از این نتایج راضی باشند. به نظرم استقلال به آن چیزی که مستحقش بود رسید.

استقلال به آن چیزی که مستحقش بود رسید

علیرضا اکبرپور در خصوص عملکرد تیم استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت و گل‌گهر هم رقیب سرسختی بود. آنها امسال نتایج بسیار خوبی گرفتند و یکی از بالانشینان جدول هستند اما خوشبختانه یک استقلال متفاوت که مدنظر همه است را در نیمه اول دیدیم و شاهد ارائه یک فوتبال تهاجمی بودیم. این تیم در نیمه اول همان تیمی بود که هواداران می‌خواهند.

وی افزود: دو ضربه استقلال گل شد و پنالتی از دست رفت اما در نیمه دوم فکری با توجه به اینکه می‌دانست گل‌گهر جلو می‌آید تا گل‌های خورده را جبران کند به مدیریت بازی و ضدحملات چشم داشت. من فکر می‌کنم فکری ریگی را به این دلیل تعویض کرد که فشار زیادی به او وارد نشود چون مصدومیت‌های مختلف استقلال را امسال خیلی اذیت کرده و به همین دلیل سرمربی تیم به فکر حفظ بازیکنانش برای دو بازی آینده بود.

پیشکسوت تیم استقلال تصریح کرد: گل‌گهر در نیمه دوم فشار زیادی آورد و طبیعی بود که این تیم به فکر جبران گل‌های خورده باشد اما خدا را شکر که سه امتیاز را استقلال گرفت و به صدر جدول رفت و حالا هم امیدواریم هواداران از این نتایج راضی باشند. به نظرم استقلال به آن چیزی که مستحقش بود رسید.

علیرضا اکبرپور با اشاره به درخواست هواداران طی هفته‌های اخیر برای ارائه فوتبال زیبا عنوان کرد: هواداران استقلال چند سال است اذیت شده‌اند و الان هم که محمود فکری کاپیتان اسبق استقلال به این تیم آمده از او توقع دارند. در کنار فکری بزرگانی چون مرفاوی، برهانی و عمران‌زاده حضور دارند که در دوران فوتبال‌شان یک سروگردن بالاتر از بقیه بازیکنان بودند.

وی افزود: استقلال فصل را با شور و شوق آغاز کرد اما مصدومیت‌ها دست کادر فنی را بست و خیلی از نفرات هم درگیر کرونا و مشکلات دیگر شدند. فراموش نکنید حتی نبود یک بازیکن ممکن است سیستم یک تیم را تغییر بدهد مثلاً اگر دیاباته در استقلال حضور داشته باشد سبک بازی این تیم کاملاً تغییر می‌کند و به نظرم این بازیکن 50 درصد روی عملکرد تیم تأثیرگذار است. حالا او نیست و روحیه تیم پایین آمده و فکری هم مجبور است سیستمش را تغییر بدهد اما در بازی با گل‌گهر به خصوص در نیمه اول استقلال نشان داد هم زیبا بازی می‌کند و هم می‌تواند نتیجه بگیرد.ضمناً مقابل تیم قلعه‌نویی بازی کردن کار راحتی نیست.

پیشکسوت استقلال ضمن درخواست از پیشکسوتان گفت: این روزها کری‌ها عجیبی بین پیشکسوتان اتفاق می‌افتد ولی خواهش من این است که بیاییم برای پیشرفت فوتبال یکدیگر را خراب نکنیم. اینکه X  و Y  را خراب کنیم کار درستی نیست. پیشکسوتان دو تیم بهتر است حرمت یکدیگر را نگه دارند و شرایط را برای جوان‌ها از لحاظ احترام به هم فراهم کنند.


 

ارسال نظر