جنگ بر سر جدایی بشار رسن همچنان ادامه دارد

سرمربی قرمز‌ها در آخرین صحبت‌های خود نشان داد که همچنان از جدایی هافبک عراقی این تیم ناراحت است.

 جنگ بر سر جدایی بشار رسن همچنان ادامه دارد
آنچه دیگران می خوانند:

هافبک عراقی سابق باشگاه پرسپولیس درحالی که می‌توانست حداقل در بازی‌های اخیر کنار قرمز‌ها باشد بعد از فینال آسیا به راحتی از جمع شاگردان یحیی گل محمدی جدا شد. با وجودی که در مورد چگونگی جدایی بشار رسن از باشگاه پرسپولیس مسئولان این باشگاه بیانیه‌ای صادر کردند، اما همچنان دلایل جدایی این بازیکن عراقی مورد بحث است. بشار رسن در سه سال و نیمی که در جمع قرمز‌های پایتخت بود توانست به عنوان یک مهره تاثیرگذار خود را در فوتبال ایران نشان دهد و با عملکرد مثبتش از معدود خرید‌های خوب خارجی در ایران تلقی شد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه از سوی هیات مدیره این باشگاه اخطار دریافت کرد شب گذشته در گفتگو با برنامه فرمول یک و در پاسخ به سوالی مبنی بر ناراحتی وی از جدایی بشار رسن و انتقاد هیات مدیره گفت: درباره این موضوع زیاد صحبت کردم، اما به خاطر نوع بازی‌ای که ارائه می‌داد، حفظ توپ، تکنیک و گلساز خیلی خوبش بازیکن مهمی برای ما بود؛ هیچ وقت برای من قابل درک نیست بدون اجازه سرمربی یک بازیکن از تیم جدا یا به آن اضافه شود و نمی‌دانم چرا چنین کاری کردند.

یحیی در ادامه می‌گوید: اولین موضوع مهم برای این امر رضایت و تصمیم گیری سرمربی است، اما متاسفانه من در جریان نبودم و اگر از ابتدا می‌دانستم قرار است چنین اتفاقی بیفتد جلویش را می‌گرفتم. با رسن توافق مخفیانه کردند که فکر می‌کنم با این اقدام شأن و شخصیت باشگاه پرسپولیس را زیر سوال بردند. بیانیه ۱۵ بندی هم توجیهی برای کار بدشان بود و همیشه باید نزد هواداران به دلیل این کار پاسخگو باشند.

صحبت‌های یحیی گل محمدی نشان می‌دهد که اختلاف سرمربی قرمز‌ها با هیات مدیره این باشگاه همچنان وجود دارد و علیرغم اینکه شکوری گلایه هیات مدیره را به او انتقال داده، اما یحیی نمی‌تواند جدایی بشار را بپذیرد.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه