گل‌محمدی: در جریان جدایی بشار نبودم وگرنه مانع می‌شدم!

دو هفته پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا، سرمربی پرسپولیس به حواشی این بازی واکنش نشان داد و درباره موضوع جدایی بشار رسن توضیحاتی را ارائه کرد.

گل‌محمدی: در جریان جدایی بشار نبودم وگرنه مانع می‌شدم!
آنچه دیگران می خوانند:

شب گذشته در برنامه فرمول یک، آیتم سفر یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به یاسوج برای ابراز همدردی با خانواده داغدار یکی از هواداران پرسپولیس پخش شد و در بخشی از این آیتم گل‌محمدی در مصاحبه‌ای به حواشی دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا و البته موضوع جدایی بشار رسن واکنش نشان داد؛ او ابتدا درباره خطای جنجالی مهدی شیری و اشتباه دوباره او در دیدار با نساجی گفت:  تمام فوتبالیست های بزرگ دنیا به ویژه در خط دفاعی امکان دارد اشتباهات مرگباری انجام بدهند اما مهدی هم برای تیم زحمت کشیده و آن اشتباه روی یک اتفاق به خاطر فشار و استرس زیاد بازی بود. درباره اشتباه بازی با نساجی هم شاید بی تاثیر نباشد زیرا فشار زیاد است اما ناراحت ترین فرد بین تمام پرسپولیسی ها و هواداران خود شیری است.

 

سرمربی پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد آرمان رمضانی در خط حمله این تیم گفت: عملکردش در بازی با نساجی خوب بود و پاس گل خوبی را هم داد و این دومین پاس گلش برای پرسپولیس بود؛ با توجه به فیزیک مناسب و انگیزه بالایی که دارد می تواند بازیکن مثمرثمری برای ما باشد.

یحیی گل‌محمدی در پاسخ به سوالی درباره جدایی بشار رسن، انتقاداتی را علیه مدیران سابق باشگاه پرسپولیس مطرح کرد و گفت: درباره این موضوع زیاد صحبت کردم اما به خاطر نوع بازی ای که ارائه می داد، حفظ توپ، تکنیک و گلساز خیلی خوبش بازیکن مهمی برای ما بود؛ هیچ وقت برای من قابل درک نیست بدون اجازه سرمربی یک بازیکن از تیم جدا یا به آن اضافه شود و نمی دانم چرا چنین کاری کردند. اولین موضوع مهم برای این امر رضایت و تصمیم گیری سرمربی است اما متاسفانه من در جریان نبودم و اگر از ابتدا می دانستم قرار است چنین اتفاقی بیفتد جلویش را می گرفتم. با رسن توافق مخفیانه کردند که فکر می کنم با این اقدام شأن و شخصیت باشگاه پرسپولیس را زیر سوال بردند. بیانیه 15 بندی هم توجیهی برای کار بدشان بود و همیشه باید نزد هواداران به دلیل این کار پاسخگو باشند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر