استرس بلای جان استقلال

​​​​​​​کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال گفت: تساوی در بازی این تیم با گل گهر برای هیچ کدام از تیم ها ثمری به همراه نخواهد داشت.

استرس بلای جان استقلال
آنچه دیگران می خوانند:

 شاهین بیانی در مورد شرایط استقلال گفت: آبی پوشان باید قبل از اینکه به دربی فکر کنند تمام تمرکزشان را برای بازی برابر گل گهر سیرجان بگذارند؛ دیداری که از هر حیث برای استقلال حساس است. اول اینکه باید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند تا بتوانند با روحیه‌ای خوب به دربی فکر کنند و دوم اینکه پیروزی در این بازی آنها را به صدر جدول خواهد رساند.

کاپیتان سابق استقلال در مورد تیم گل گهر هم گفت: با حضور قلعه نویی در تیم گل گهر شاهد بازی‌های خوب از این تیم شهرستانی هستیم. اگر چه گل گهر نفرات سرشناس بزرگی ندارد اما قلعه نویی توانسته با تمامی امکاناتی که در اختیار دارد صدرنشین فعلی لیگ باشد. اگر چه امتیاز استقلال و گل گهر خیلی زیاد نیست اما هر تیمی که در این دیدار برنده باشد می‌تواند فاصله امتیازی خود را با دیگر رقبا بیشتر کند.

وی افزود: تساوی در این بازی برای هیچکدام از این دو تیم مشکل گشا نیست و دردی را از این دو تیم دوا نمی‌کند. مطمئناً هر دو به دنبال پیروزی در این بازی هستند تا بتوانند موقعیت خود را در صدر جدول تثبیت کنند.

کاپیتان سابق استقلال در مورد جدال استاد و شاگر یعنی قلعه نویی و فکری گفت: هر دو نفر به خوبی یکدیگر را می‌شناسند. همبازی بوده‌اند و روزگاری به عنوان سرمربی و کاپیتان برای موفقیت استقلال کنار هم بودند و ارتباط خوبی هم با یکدیگر دارند ولی فوتبال حرفه‌ای است و هر دو به دنبال پیروزی در این بازی هستند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر