سرمربی ماشین‌سازی: در برنامه‌ریزی لیگ تبعیض وجود دارد

اخباری به زمان برگزاری بازی تیمش برابر سپاهان اعتراض کرد و برنامه‌ریزی فعلی سازمان لیگ را به نفع بعضی تیم‌های دیگر دانست.

سرمربی ماشین‌سازی: در برنامه‌ریزی لیگ تبعیض وجود دارد

محمدسعید اخباری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: در حرکتی عجیب به ما ابلاغ شده با سپاهان بازی داریم. بازی قبلی ما روز جمعه بود و بعد از بازی از عوامل برگزاری تماس گرفتند و قرار بود روز چهارشنبه با نساجی بازی داشته باشیم اما برای ما مقرر شد بازی هفته بعدی خود را با سپاهان را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: ما اعتراضی نداشتیم و می خواستیم با سازمان لیگ همکاری کنیم. این تبعیض است و ما به آن اعتراض داریم زیرا به ما زنگ زدند و به یک باره اعلام کردند باید امروز بازی کنیم. همه دشمن نیستند و قصد و غرضی ندارند و نباید با سایر تیم‌ها این کار را کنند. وقتی چند تیم اعتراض می کنند یعنی یک جای کار مشکل دارد. مسئولان برگزاری لیگ و حتی مسئولان فدراسیون مانند بهاروند باید در این موضوع ورود کنند.

او در خصوص بازی با سپاهان گفت: با تیم خوبی بازی داریم که سابقه درخشانی در فوتبال ایران دارد. سپاهان نتایج خوبی گرفته اما ما هم ماشین‌سازی هستیم و هواداران متعصب زیادی داریم. بازیکنانی داریم که از خودگذشتگی می‌کنند. در بازی قبلی، در کمال ناباوری باختیم اما آن را فراموش کردیم. متاسفانه چیزهایی در فوتبال ما باب می‌شود که در نتیجه نباید انتظارات جدی داشته باشیم. فردی با بیانیه سعی می کند فشار را روی داور ایجاد کند و نتیجه را بیرون بازی رقم بزند. وقتی این تبعیض را می‌بینیم که برای بعضی تیم‌ها وجود دارد، ناامید می‌شویم. این همه آدم نخبه برای یک برنامه‌ریزی ساده در کشور ما وجود دارد. من صدای هواداران ناراضی ما هستند. ما به هر حال مجبور بودیم و تیم را برای بازی فردا آماده کردیم. اگر همه‌چیز جوانمردانه باشد می‌توانیم حریف سرسختی برای همه تیم‌ها باشیم.

اخباری درباره نتیجه نگرفتن تیمش گفت: به هر حال یک سری سلسله مراتب طی شده که تیم تاکنون 2 امتیاز گرفته است اما ما به جدول اهمیت نمی دهیم و سعی می کنیم با دوندگی و تلاش بیشتر جبران کنیم. در بازی‌های قبلی هم ما خوب بازی کردیم و اتفاقات باعث شد نتیجه نگیریم. ما فرصت محدودی برای این بازی داشتیم و تنها یک جلسه تمرینی برای رفع مشکلات داشتیم. سعی می‌کنیم بهتر شویم و پله پله در جدول بالاتر رویم.

 

ارسال نظر