بازگشت دوباره محسن مسلمان به پرسپولیس؟

مسلمان بعد ازدو فصل سخت در سپاهان که با تداوم نیمکت نشینی همراه بود، با انتخاب سایپا توانست بار دیگر به روزهای اوج خود بازگردد.

بازگشت دوباره محسن مسلمان به پرسپولیس؟

محسن مسلمان بعد ازدو فصل سخت در سپاهان که با تداوم نیمکت نشینی همراه بود، با انتخاب سایپا توانست بار دیگر به روزهای اوج خود بازگردد و در نقش گلزن و گلساز نارنجی‌پوشان ظاهر شده است. محسن مسلمان اما مدعی است هنوز هیچ اتفاق بزرگی برایش رقم نخورده و با انگیزه بالاتر به دنبال اهداف خود در ادامه مسیر خواهد بود.

هافبک شماره 55 سایپا درباره دیدار این تیم مقابل پیکان در دربی خودروسازان می‌گوید: یک بازی سخت برای ما بود. روی غافلگیری گل خوردیم و حریف در فاز دفاعی شرایط را سخت کرده بود. با این حال توانستیم به گل تساوی برسیم و شانس این را هم داشتیم تا برنده از زمین خارج شویم. این بازی برای ما تمام شده و اکنون خودمان را مهیای ادامه فصل می‌کنیم. 

وی ادامه داد: بازی کاملا فیزیکی دنبال شد و 10 نفره شدن حریف نیز کارمان را سخت‌تر کرد تا آنها در لاک دفاعی باشند و تنها روی ضدحملات کار را دنبال کنند. اگر باتجربه‌تر عمل می‌کردیم و از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم دستیابی به برد و سه امتیاز هم دور از دسترس نبود.

مسلمان درباره درگیری با نیمکت حریف که خبرساز شده بود نیز گفت: فوتبال است و بعضی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که نباید. من قصد بی‌احترامی به نیمکت حریف و خصوصا آقای تارتار که بزرگتر بنده هستند را نداشتم و نخواهم داشت. هیچ چیز بالاتر از احترام نیست اما بازیکن هم باید استرس و فشار زیادی را تحمل کند. با این حال هیچ اتفاقی نیفتاده و حتی کادر ایشان هم در مصاحبه‌ای اعلام کردند که موضوعی نبوده است. در فوتبال همیشه تلاش می‌کنم احترام حریف را حفظ کنم و روی کار خودم تمرکز داشته باشم و کمتر از من دیده‌اید که در درگیری و تنش لفظی باشم. اتفاقات این بازی هم تمام شده و برای حریف و خصوصا آقای تارتار احترام قائل هستم.

هافبک نارنجی‌پوشان درباره شرایط این تیم در این فصل و دیدار هفته آینده مقابل نفت آبادان نیز گفت: بعد از دو تساوی اکنون بازی سختی مقابل نفت آبادان داریم. کادرفنی و خصوصا آقای صادقی آنالیز و تمرینات مناسبی برای این بازی در نظر گرفته و باید در خانه به دنبال هدف خودمان باشیم. مطمئنا کار سختی خواهیم داشت اما تلاش خواهیم کرد تا به برد خانگی برسیم و شرایط را در جدول به سود خودمان خواهیم کرد. نفت تیم خوبی در این فصل نشان داده و برابر مدعیان این فصل هم خوب نتیجه گرفته اما قطعا برابر سایپا کار سختی خواهد داشت. عزم همه بازیکنان و اعضای تیم این است که در این بازی خانگی به هدف خودمان برسیم و برای آن تلاش خواهیم کرد.

مسلمان درباره جدایی بشار رسن و شایعاتی که درباره بازگشت احتمالی‌اش به پرسپولیس شده نیز گفت: من سایپا را انتخاب کردم. از این انتخاب در شرایط فعلی کاملا راضی هستم. مجموعه‌ای فوق العاده که در سکوت و بدون جنجال و حاشیه در تلاش برای موفقیت است. آقای صادقی نیز مربی خوبی است که اعتماد ویژه‌ای به جوانان دارد و در راستای پشتوانه سازی برای این باشگاه و فوتبال ایران تلاش می‌کند و قطعا هم ایشان و هم باشگاه سایپا در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت. ما جوانان خوبی داریم و در چرخه فوتبال طبق نظر کادرفنی و آقای صادقی قرار خواهند گرفت و مطمئنا قادر خواهند بود به نتیجه خوبی برسند.

مسلمان که پیش از این دو بار در زمان علی دایی و برانکو به پرسپولیس پیوسته بود، در ادامه اینطور می‌گوید: همانطور که گفتم بحثی درباره پرسپولیس ندارم و به تازگی به سایپا پیوستم. تلاشم این است که بهترین عملکرد را داشته باشم و این دوری را جبران کنم. اما مسلما پرسپولیس همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلبم خواهد داشت و همه می‌دانند که من از این تیم جدا نشدم بلکه اتفاقاتی دیگر افتاد. هواداران در تمام این مدت و خصوصا چند روز اخیر به من لطف زیادی داشتند و واقعا ممنون تک تک آنها هستم.

مسلمان با اشاره به انگیزه دستیابی به موفقیت دوباره و حضور در تیم ملی حرف‌هایش را به این شکل خاتمه داد: چه کسی دوست ندارد عضوی از پرسپولیس باشد. شاید این حرفه‌ای نباشد الان که پیراهن تیم سایپا را بر تن دارم این حرف را بزنم ولی آقای صادقی و دیگر مدیران سایپا هم می‌دانند که در این مدت کاملا تمرکز و هدفم را روی موفقیت تیم قرار داده‌ام. می‌خواهم دوباره خیلی چیزها را ثابت کنم و اینکه می‌گویید برای خودم شانس حضور در تیم ملی قائل هستم، چرا که نه. من سابقه حضور در تمامی رده‌های ملی را داشته‌ام و الان در 28 سالگی چرا باید خودم را دور از تیم ملی بدانم؟ همه چیز با تلاش به دست می‌آید و سعی من نیز همین است تا اکنون در سایپا با عملکردی خوب ابتدا رضایت مجموعه این باشگاه و کادرفنی را برآورده کنم و در ادامه نیز شانس دوباره‌ای برای تیم ملی داشته باشم. پرسپولیس هم که خدا بزرگ است و کسی از فردای خودش خبر ندارد.

 

 


 

ارسال نظر