مسی: دوست دارم در لیگ آمریکا بازی کنم

مهاجم بارسلونا که هرگز پیراهن رئال مادرید را بر تن نخواهد کرد، اعلام کرد دوست دارد در آمریکا زندگی و بازی کند.

مسی: دوست دارم در لیگ آمریکا بازی کنم

 لیونل مسی بامداد دوشنبه درباره آینده‌اش در گفت‌وگو با جوردی اوله صحبت کرد. مهاجم بارسلونا تا پایان قراردادش در تیم کاتالانی خواهد ماند و درباره این‌که پس از سی‌ام ژوئن چه تصمیمی خواهد گرفت، حرفی نزد. ستاره آرژانتینی تابستان از طریق فکس خواستار جدایی از بارسا شد اما رئیس باشگاه به این درخواست پاسخ منفی داد. در نهایت کاپیتان آبی‌اناری‌ها مجبور شد در اسپانیا بماند. 

مسی درباره احساسش نسبت به پیراهن تیم کاتالانی گفت: بارسلونا زندگی من است. از ۱۳ سالگی در آنجا هستم. همان‌طور که در شهر رشد کردم در باشگاه هم پیشرفت کردم. مسی گفت:من بیش از این‌که در کشورم زندگی کنم در بارسلونا بودم و چیزهای زیادی یاد گرفتم، رشد کردم و باشگاه من را به عنوان یک بازیکن و انسان پرورش داد. همیشه با تمام وجود برای بارسا بازی کردم و رابطه عاشقانه‌ای با این تیم دارم، چون از زمانی که به اسپانیا رفتم در آنجا بودم. 

کاپیتان تیم کاتالانی که اکنون در آرژانتین به سر می‌برد و تعطیلات کریسمس را در کنار خانواده‌اش می‌گذارند، درباره جشن‌ها اظهار کرد: من به آرژانتین می‌روم تا با خانواده، مادر و خواهر و برادرهایم جشن بگیریم. این زمانی است که همه کنار هم جمع می‌شویم اما در چنین شرایطی(بحران کرونا) همه چیز پیچیده شده است، اکنون نمی‌دانم محدودیت‌ها چگونه هستند، فکر می‌کنم تنها ۱۰ نفر می‌توانند در کنار هم جمع شوند. 

ستاره آرژانتینی درباره هدیه کودکی‌اش گفت: همیشه توپ یا چیزهایی که مربوط به فوتبال بود، هدیه می‌گرفتم.  توپی را دوست داشتم که در مسابقات از آن استفاده می‌کردند چون خیلی گران و خریدنش برای ما سخت بود، اما پدر و مادرم برای کریسمس این ناممکن را ممکن می‌کردند تا ما هدیه‌ مورد علاقه‌مان را داشته باشیم. همچنین پیراهن تیم نیوولز اولدبویز را هدیه گرفتم. در مجموع بابانوئل کارش درست بود.

 

ارسال نظر