اعتراف بازیکن نساجی درباره گل پرسپولیس

بازیکن با تجربه نساجی مازندران می گوید قضاوت داور در دیدار با پرسپولیس صحیح بوده است.

اعتراف بازیکن نساجی درباره گل پرسپولیس

ایوب کلانتری در خصوص کسب تساوی نساجی مازندران مقابل پرسپولیس به خبرنگار ما گفت: بازی خیلی سختی بود ، شرایط جوی آب و هوا و بازی در مقابل تیمی که چند روز قبل در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده بود و با آن کیفیت بازیکنانش شرایط سخت تر شده بود ولی با تلاشی که بچه ها در زمین داشتند و نکاتی که کادرفنی گوشزد کرده بودند توانستیم تا دقایق پایانی از تیم حریف جلو باشیم اما روی یک اتفاق گل خوردیم ولی موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم و در دقایق پایانی به خاطر بازی های بلند و توپ های هوایی شرایط سخت شده بود .

او در خصوص فشار بیش از حد پرسپولیس در اواخر نیمه دوم ادامه داد: بالاخره وقتی ۱۰ توپ روی  خط دفاع می آید با شرایط پرسپولیس و بازیکنانش که باکیفیت بودند به هر حال یک اشتباه رخ می‌دهد و این یک چیز طبیعی است .

این بازیکن در خصوص شرایط نامناسب زمین گفت: در روزهای عادی که بارانی هم نیست آن زمین کیفیت خاصی ندارد که بتوان فوتبال خوبی بازی کرد ، حالا شما فرض کنید آب هم جمع شده بود و شرایط بدتر بود. کیفیت توپ‌ها هم خیلی بد بود . آب داخل توپ ها رفته بود و سنگین شده بودند، در زمین هم آب جمع و ضربه زدن خیلی سخت شده بود. 

 وی در خصوص قضاوت داور اضافه کرد:  داوری مورد خاصی نداشت . یکی از روزهای خوب آقای بنیادی‌فر بود و از پس بازی برآمد . بالاخره در زمین به خاطر فشاری که روی بازیکن است کمی کار سخت می شود و بازیکن شاید فکر کند داور اشتباه کرده ولی بعد که فیلم را میبیند می‌فهمد داور اشتباه نکرده است، در صحنه‌ای که پرسپولیس گل زد  ما فکر می‌کردیم آفساید است ولی بعد در فیلم متوجه شدیم آفساید نیست من خودم به آقای بنیادی فر در فرودگاه گفتم که تصمیمش کاملا درست بود .

کلانتری در پایان در خصوص دیدار پیش رو با فولاد افزود: فولاد کادر فنی و بازیکنان با کیفیتی دارد. بازی بیرون از خانه سختی داریم تلاشمان را می کنیم دست پر برگردیم .

 

ارسال نظر