دستمزد عادل فردوسی پور از AFC چقدر بود؟

عادل فردوسی پور درباره دستمزدش برای گزارش بازی پرسپولیس و اولسان شفاف سازی کرد.

دستمزد عادل فردوسی پور از AFC چقدر بود؟

عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده برنامه نود و گزارشگر ورزشی طی گفتگوی کوتاهی که درحاشیه تمرین تیم رسانه ورزش صورت گرفت گفت: از حضور میلیونی مردم عزیز که مثل همیشه لطف داشتند و با وجود مشکلات و محدودیت‌های فضای مجازی گزارش را دنبال کردند ممنونم.

عادل فردوسی پور در خصوص نحوه حضورش برای گزارش بازی فینال گفت: همانطور که می‌دانید،‌ای اف سی یک نهاد بین المللی ورزشی است که کشور ما نیر ضمن داشتن کرسی‌های مختلف در آن عضویت دارد. همه ساله بازیکنان و مربیان تیم ها، داوران، مسئولین فدراسیون فوتبال ، مقامات کشورمان و اهالی رسانه در رویداد‌های این نهاد شرکت می‌کنند و امسال هم برای بازی فینال به دعوت‌ AFC در قطر حضور پیدا کردند، من هم از طرف‌ای اف سی برای گزارش همین بازی دعوت شدم.

عادل فردوسی پور در پاسخ به برخی شایعات پیرامون سفرش گفت: بر خلاف این شایعات مغرضانه که پیش‌تر هم به اشکال مختلف دیگر صورت گرفته، من برای گزارش این بازی هیچ دستمزدی نه از‌ای اف سی و نه از هیچ مقام و نهاد دیگری دریافت نکردم. همچنین با هیچ شبکه فارسی زبان آن ور آبی مذاکره نکرده و نمی‌کنم.

فردوسی پور در ادامه گفت: همیشه افتخارم این بوده که برای مردم عزیز کشورم کار کرده و تنها از سر علاقه به حرفه ام و برای مردم کشورم گزارش کرده‌ام. گذر زمان علت این فضا سازی‌های هدفمند را روشن خواهد کرد.

گفتنی است این دیدار که روز شنبه از طریق اینستاگرام‌ای اف سی پخش شد، طبق آمار منتشر شده بیش ازچهار میلیون و ششصد هزار بیینده منحصر به فرد در مجموع بازی را از این طریق تماشا کردند و رکورد لایو اینستاگرام با بیش از تماشای همزمان هشتصد هزار نفر شکسته شد.

 

ارسال نظر