عکس/ استوری جنجالی هافبک پرسپولیس

هافبک پرسپولیس در اتفاقی عجیب دقایقی بعد از بازی با نساجی تحت هجمه انتقادات هواداران قرار گرفت تا نسبت به آن واکنش نشان دهد.

عکس/ استوری جنجالی هافبک پرسپولیس

احمد نوراللهی هافبک پرسپولیس، که بعد از فینال لیگ قهرمانان با توجه به اتفاقات رقم خورده در این بازی تحت هجمه انتقادات قرار داشت، بعد از بازی برابر نساجی نیز شرایط عجیبی را متوجه خود دید که باعث شد نسبت به آن واکنش نشان دهد.

نوراللهی که در این بازی در چند مرحله با توجه به کیفیت نامناسب زمین، قصد داشت با توجه به خصوصیات شوتزنی‌اش گره بازی را به سود تیمش باز کند، در نهایت روی شوت نعمتی و اثری که روی آن در آستانه دروازه گذاشت گل مساوی را به نام خود کرد.

با این حال دقایقی بعد از بازی با نساجی بار دیگر او مورد هجمه قرار گرفت. پنالتی‌ای که این بازیکن در جدال با اولسان به حریف داده بود باعث موضع هواداران علیه او شده تا این هجمه همچنان ادامه داشته باشد و نسبت به عملکردش برابر نساجی نیز منتقد باشند.

با این حال نوراللهی که تک گل تساوی بخش پرسپولیس در این بازی را به ثمر رسانده بود، در استوری که در صفحه‌اش منتشر کرد، با اشاره به عملکردش در این بازی به این انتقادات واکنش نشان داد.

 

ارسال نظر