آقای زنوزی؛با تصمیمات شخصی خود به فوتبال ایران ضربه نزنید

حمله باشگاه نفت مسجدسلیمان به مالک تراکتور تبریز

باشگاه نفت مسجدسلیمان با انتشار بیانیه‌ای به شدت از مالک باشگاه ماشین‌سازی تبریز انتقاد کرد.

حمله باشگاه نفت مسجدسلیمان به مالک تراکتور تبریز

پس از عدم پخش دیدار تیم‌های فوتبال ماشین‌سازی تبریز و نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال، باشگاه نفت بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«باشگاه ماشین‌سازی تبریز در اظهارات جدید خود عنوان کرده است لیستی از صداوسیما جهت پوشش بازی تیم‌های ماشین‌سازی و نفت مسجدسلیمان دریافت نشده بود تا عوامل این سازمان بتوانند وارد مجموعه بنیان دیزل شوند اما اظهارات مدیر رسانه‌ای باشگاه ماشین‌سازی در حالی است که آقای سهیل مهدی عنوان کرده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی روز گذشته به‌صورت شفاهی به من اعلام کرد که با توجه به اینکه بازی در ورزشگاه خانگی خودمان است، تشخیص دادیم صداوسیما حضور پیدا نکند و حتی آقای مهدی عنوان کرد که در این زمینه نیز تذکرات لازم را به باشگاه ماشین‌سازی دادیم و گفتیم این تصمیم شما تخلف محض خواهد بود و اگر این کار انجام شود، موضوع به ارکان قضایی ارجاع داده می‌شود و حتی قرار شد به همین دلیل، مکان بازی را به ورزشگاه یادگار امام (ره) انتقال دهیم که با توجه به قول مسئولان این باشگاه، مقرر شد بازی در همان ورزشگاه سردار سلیمانی برگزار شود. حال این‌گونه اظهارات از سوی باشگاه ماشین‌سازی جای سوال و بسی تعجب است و آیا بیانیه این باشگاه فرافکنی است؟ بهتر است باشگاه تبریزی، فکری به حال عذرخواهی از مردم و هواداران خونگرم تبریزی و مسجدسلیمانی و دلجویی از آنها بکنند.

آقای زنوزی مالک محترم باشگاه ماشین‌سازی تبریز و تراکتور! لطفاً با تصمیم‌های شخصی خود به فوتبال ایران ضربه نزنید. آقای زنوزی! شما هم مثل یک شخص عادی و از 80 میلیون نفری هستید که در ایران زندگی می‌کند و هیچ‌گونه برتری نسبت به فرد دیگری از کشور ندارید که بخواهید با تصمیم‌های شخصی با احساسات هواداران تبریزی و مسجدسلیمانی بازی کنید. مردم فوتبال‌فهم بوده و از چنین رفتارهای غیرحرفه‌ای دل‌آزرده می‌شوند. مردم آگاه هستند.

ضمناً مجدداً از ارکان نظارتی و فدراسیون فوتبال، درخواست برخورد شدید با باشگاه ماشین‌سازی تبریز را داریم تا مبادا از فردا روزی، چنین رفتارهای غیر حرفه‌ای در فوتبال ایران باب شده و حق علاقه‌مندان فوتبال ضایع شود.»

 

ارسال نظر