بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس؟

خبرها و شایعات حضور رامین رضاییان در تیم فوتبال پرسپولیس در رسانه‌های قطر هم بازتاب داشته است.

بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس؟

 بعد از پایان فینال لیگ قهرمانان آسیا بود که تعدادی از رسانه‌های ایران از احتمال بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس خبر دادند. این موضوع از یک سو به تصمیم باشگاه الدحیل برای انتقال قرضی رامین رضاییان به یک تیم دیگر (طبق اعلام روزنامه استاد الدوحه قطر) مرتبط بود و از سوی دیگر به اشتباه مهلک مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس در بازی فینال مقابل اولسان کره جنوبی.

روزنامه «الوطن» قطر امروز در خبری ضمن انعکاس ادعای رسانه‌های ایران در خصوص مدافع ایرانی تیم الدحیل، نوشت: «رسانه های ایرانی گزارش دادند که رامین رضاییان بازیکن باشگاه الدحیل برای انتقال به باشگاه پرسپولیس ایران در زمستان، پیشنهاد دارد. منابع مطبوعاتی اعلام کردند که اگر بازیکن و باشگاه پیشنهاد خوب و رضایت بخشی برای هر دو طرف داشته باشند، ممکن است رضاییان در دوره آینده به عنوان بازیکن قرضی یا فروشی باشگاه الدحیل را ترک کند.

الدحیل پس از پایان قرارداد رامین رضاییان با تیم سابق خود یعنی الشحانیه که فصل گذشته به لیگ دسته دوم سقوط کرد، موفق به جذب این بازیکن شد. رضاییان در طول فصل گذشته با الشحانیه به سطوح بالایی رسید و توانست با تیم خود ۱۳ گل به ثمر برساند؛ اگرچه تیمش در پایان جدول لیگ بود، اما بازیکن ایرانی موفق شد توجهات را جلب کند.

برخی منابع اعلام کردند که این بازیکن پیشنهادات زیادی از باشگاه‌های قطر دریافت کرده است، اما الدحیل حتی موقعیت بازیکن خود را مشخص نکرده است، به ویژه اینکه الدحیل به دنبال حضور در جام جهانی باشگاه‌های فیفا است که به میزبانی دوحه در فوریه ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.»

 

ارسال نظر