رکورد هافبک پرسپولیس در آسیا

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا رکورد ویژه‌ای را از خود به جای گذاشت.

رکورد هافبک پرسپولیس در آسیا
آنچه دیگران می خوانند:

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از اتمام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ رکوردهای منحصر به فرد این دوره از بازی‌ها را منتشر کرد که نام هافبک پرسپولیس در میان رکوردداران به چشم می‌خورد.

«کمال کامیابی‌نیا» هافبک تدافعی تیم فوتبال پرسپولیس از نظر آمار دقت پاس و بیشترین تعداد پاس سالم در یک سوم پایانی زمین بهترین آمار را به نام خود ثبت کرد.

نام رکوردداران این دوره از مسابقات را در زیر می‌خوانید: 

عبدالرضا حمدالله از النصر و جونیور نگرائو از اولسان هیوندای با ۷ گل برترین گلزنان این دوره از بازی‌ها شدند.

یون بیت گارام هافبک اولسان هم با ۲۲ خلق موقعیت از این حیث رکورددار شد.

در دفع توپ هم مایکون مدافع النصر عربستان با ۳۴ دفع توپ موفق در این زمینه رکورددار شد.  البته شجاع خلیل‌زاده مدافع اسبق پرسپولیس با ۳۲ دفع توپ در رده سوم قرار گرفت.

همچنین در برتری در نبردهای دو نفره دراگان چران از پاختاکور با ۵۴ نبرد موفق رکورددار در این زمینه لقب گرفت. البته سیامک نعمتی از پرسپولیس همراه خالد الغنام و عبدالرزاق حمدالله با ۵۳ دوئل موفق به صورت مشترک دوم شدند.

از نظر دقت شوت هم بغداد بونجاح مهاجم السد قطربا ۶۱.۱ درصد بهترین شوتزن لقب گرفت.

از نظر دقت پاس در یک سوم پایانی زمین،  کمال کامیابی‌نیا هافبک پرسپولیس با ۹۱.۶ درصد پاس صحیح در این زمینه رکورددار شد. البته احسان پهلوان با ۸۸.۱ در رده پنجم بهترین پاسور قرار گرفت.

از نظر واکنش دروازه‌بان‌ها نیز جو سو هوک از اولسان هیوندای با ۲۶ واکنش در این زمینه رکورددار شد.

در تکل موفق نیز فرناندو بازیکن بیجینگ چین ۱۸ تکل موفق را به نام خود ثبت کرد. شجاع خلیل‌زاده با ۱۴ تکل موفق در این زمینه دوم شد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه