بازگشت حامد لک به صحنه جرم+ عکس

دروازه بان موفق پرسپولیس در این فصل در شرایطی بار دیگر پا به قائمشهر خواهد گذاشت که فصل گذشته اتفاقاتی جنجالی را در استادیوم وطنی پشت سر گذاشته بود.

بازگشت حامد لک به صحنه جرم+ عکس
آنچه دیگران می خوانند:

حامد لک که در این فصل علیرغم موفقیت بزرگی که با پرسپولیس به دست آورده، با بدشانسی بزرگی مواجه شده و چهار بار دروازه اش از طریق پنالتی باز شده، در شرایط مقابل نساجی مازندران قرار خواهد گرفت که در فصل جاری لیگ برتر گلی دریافت نکرده و امیدوار به تداوم این روند مقابل تیم سابق خود نیز خواهد بود.

با این حال بازگشت حامد لک به قائمشهر یادآور خاطراتی است که این گلر باتجربه در فصل گذشته و در استادیوم شهید وطنی پشت سر گذاشته بود. حامد لک که بعد از جدایی از نساجی مازندران در هفته ششم فصل گذشته با ماشین سازی پا به قائمشهر گذاشته بود، با تاخیر‌های خود در به جریان انداختن بازی که البته طبق گواه کادرپزشکی وقت ماشین سازی به دلیل مصدومیت ناشی از دیدار هفته گذشته این تیم مقابل پرسپولیس بود، باعث خشم هواداران نساجی شد.

اتفاقی که باعث شد تا اعتراضات هواداران نساجی نسبت به گلر سابق این تیم با واکنش‌های تحریک کننده از سوی لک نیز همراه شود و در ادامه این ماجرا در پایان بازی باعث جنجال بزرگی شد. درگیری لفظی با بازیکن نساجی از یک سوی و ادامه تهدید از سوی هواداران رقیب با دخالت داور و البته حراست و نیروی انتظامی حاضر در زمین همراه شد. با این حال اکنون لک در شرایطی گام به استادیوم شهید وطنی خواهد گذاشت که شرایط نسبت به فصل گذشته کاملا برای او متفاوت است. ۴ کلین شیت پیاپی در ابتدای فصل و حضور با پیراهن پرسپولیس در استادیومی که برخلاف فصل گذشته و آن دیدار جنجالی، خالی از تماشاگر است، مطمئنا کار آسانتری پیش روی لک خواهد گذاشت و باید دید اینبار نیز او قادر به تکرار کلین شیت و ماموریت خود در بسته نگه داشتن دروازه خواهد بود یا خیر.

نساجی - پرسپولیس؛ بازگشت حامد لک به صحنه جرم!

 

نساجی - پرسپولیس؛ بازگشت حامد لک به صحنه جرم!

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه