حل مشکل بازیکن استقلال

سخنگوی باشگاه استقلال در مورد آخرین وضعیت فرشید اسماعیلی و اینکه چه صبحت هایی در جلسه روز گذشته مطرح شده است توضیحاتی ارائه داد.

حل مشکل بازیکن استقلال
آنچه دیگران می خوانند:

حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال با حضور در یک برنامه تلویزیونی پاسخگوی سوالاتی پیرامون آخرین شرایط و وضعیت این باشگاه بود. او درباره تکلیف بازی شهرآورد گفت: در درون باشگاه درباره زمان برگزاری دربی اختلاف نظر وجود داشت بعضی ها معتقد بودند دربی به تعویق بیفتد بهتر است و عده دیگری اعتقاد داشتند به تعویق نیفتد بهتر است، اما فارغ از اینکه ما چه علاقه ای داشتیم سازمان لیگ تصمیم گرفت این بازی به تعویق بیفتد. امیدواریم تکلیف تاریخ دربی امروز مشخص شود و این دیدار زودتر برگزار شود. شرایط ما بسیار خوب است و انشاالله در این بازی موفق می ‌شویم.

 

نظری در مورد آخرین وضعیت فرشید اسماعیلی و اینکه چه صبحت هایی در جلسه روز گذشته مطرح شده است نیز توضیح داد: درباره اسماعیلی دو بحث وجود دارد. ایشان گفت و گویی با مدیرعامل باشگاه داشت که منجر به دلخوری شد که ایشان از آقای مددی عذرخواهی کردند. البته این موضوع به علت یک اختلاف حسابی بود که وجود داشت اسماعیلی در مورد پرداختی ها یک ادعا‌هایی داشت که باشگاه آن را قبول نداشت. در نهایت آن موضوع نیز حل شد. چون که در زمان نقل انتقالات در بعضی از قرارداد‌ها و پرداخت‌ها متاسفانه دقت لازم صورت نگرفت که همه اینها باعث سوءتفاهم شد. البته ما در حال رفع این مشکلات هستیم. نهاد‌های نظارتی هم به این موضوع ورود کرده اند. ما تلاش می ‌کنیم در هر دو حوزه زودتر مواجه با بازیکن و پاسخ به نهادهای نظارتی مشکلات را حل کنیم.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر