حامد لک بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا شد

حامد لک دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا 2020 شد.

حامد لک بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان آسیا شد
آنچه دیگران می خوانند:

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار این تیم مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی شاید بدشانس‌ترین بازیکن زمین بود چرا که بعد از مهار پنالتی جونیور نگرائو، ضربه ریباند تبدیل به گل شد. آه و حسرت حامد لک بعد از گل شدن ریباند پنالتی توسط مهاجم برزیلی اولسان، حسرت میلیون‌ها پرسپولیسی بود، اما نکته جالب اینجا است که در مسابقات  لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ و در جریان بازی، هیچ بازیکنی نتوانست دروازه لک را در جریان بازی باز کند.

در واقع تمام حریفان با ستاره‌های میلیون دلاری خود در آسیا نتوانستند در جریان مسابقه از سد حامد لک بگذرند و دروازه او فقط ۴ بار از روی نقطه پنالتی باز شد.

  حامد لک در هشتمین بازی خود با پیراهن پرسپولیس در آسیا اگر چه نتوانست کلین شیت کند، اما ۳ سیو داشت و با ثبت ۵ کلین‌شیت در دیدار‌های گذشته سرخپوشان در این مسابقات، از این حیث بر فراز آسیا ایستاد و بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان لقب گرفت.

حامد با درخشش در آسیا و بعد از آن کلین شیت‌های متوالی در لیگ برتر، خیلی زود نزد هواداران محبوب شد و حالا راهی طولانی با پرسپولیس در پیش دارد.

نام حامد لک در ترکیب تیم منتخب فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز به چشم می‌خورد. این در حالی است که پیش‌تر او در ترکیب منتخب یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ نیز حضور داشت.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر