تاریخ دیدار پرسپولیس و ذوب آهن

مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: ‌ دیدار پرسپولیس و ذوب آهن ۱۰ دی برگزار می‌شود.

تاریخ دیدار پرسپولیس و ذوب آهن
آنچه دیگران می خوانند:

غلامرضا بهروان درباره درخواست باشگاه پرسپولیس برای تعویق دیدار این تیم با ذوب‌آهن در تاریخ ۱۰ دی توضیحاتی داد که در ادامه میخوانید:‌

*باشگاه پرسپولیس درخواست خود را ارائه کرد اما سازمان لیگ تاکنون در این مورد به نتیجه نرسیده و دیدار با ذوب‌آهن طبق برنامه از قبل اعلام شده برگزار خواهد شد. واقعا تغییر زمان این مسابقه خیلی سخت است. اگر به برنامه دیدار پرسپولیس با نساجی و بازی این تیم با ذوب‌آهن نگاهی بیندازید متوجه می‌شوید ۵ روز فاصله بین این دو مسابقه وجود دارد.

*برنامه‌ریزی مسابقات مانند بحث‌های ریاضی زنجیروار است. اگر بخواهیم تاریخ برگزاری یک مسابقه را تغییر بدهیم مجبور می‌شویم زمان بازی بعدی همین دو تیم را با تیم‌های دیگر هم عوض کنیم و این روند دو هفته بعدش به ۸ تیم می‌رسد. به همین دلیل تعویق مسابقات مشکل‌ساز خواهد شد.

*سازمان لیگ باید این موضوع را بررسی کرده و به پرسپولیس پاسخ بدهد. برخی موارد در پروتکل‌های بهداشتی آمده که باید طبق همان بررسی های لازم صورت بگیرد و به این باشگاه پاسخ داده شود.

*اجازه بدهیم مراجع ذی‌صلاح طبق قانون به درخواست باشگاه پرسپولیس رسیدگی کرده و مطابق مقررات پاسخ بدهند. اینگونه اظهارنظرها شخصی است و فقط برای منافع پرسپولیس مطرح می‌شود اما مراجع قانونی می‌توانند به درخواست این باشگاه رسیدگی کرده و پاسخ مشخصی به آن بدهند.

*همه مسؤولان استان و شهرستان قائم‌شهر بسیج شده‌اند تا این بازی با خوبی و خوشی برگزار شود زیرا میهمان ما تیم بزرگ پرسپولیس و نایب قهرمان آسیا است. این تیم زحمت زیادی برای رسیدن به این جایگاه کشید و باید از کادر فنی، بازیکنان و عوامل مدیریتی‌اش که برای موفقیت در این رقابت‌ها هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند تشکر کنیم. به هر حال فوتبال بالا و پایین دارد و پرسپولیس با وجود شایستگی نتوانست قهرمان شود.

*سازمان لیگ با این موضوع مخالفت کرد زیرا همان فرمولی که گفتم برای دیدارهای نساجی هم رعایت شده است. البته برخی درخواست‌های نساجی به حق است زیرا این تیم در تهران تمرین می‌کند و باید مانند پرسپولیس به قائم‌شهر بیاید و پس از بازی هم مانند حریف از این شهر برود. در صورتی که اگر در شهر خود تمرین کند نیازی نیست در هفته دو بار سفر کند و یک هفته درمیان به سفر می‌رود. با توجه به درخواست این باشگاه ما هم نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال کردیم اما پاسخ این سازمان طبق قانون منصفانه بود و آن را به نساجی منعکس کردیم.


 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر