بازیکن سابق پرسپولیس باز میگردد؟

با توجه به وضعیت مهدی ترابی در لیگ ستارگان قطر این احتمال وجود دارد که بازیکن سابق قرمز‌ها دوباره به این تیم برگردد.

بازیکن سابق پرسپولیس باز میگردد؟

مهدی ترابی هافبک هجومی پرسپولیس در فصل گذشته پس از اینکه با حواشی بسیار، بدون پرداخت مبلغی بابت فسخ قرارداد از جمع قرمز‌ها جدا شد و به لیگ ستارگان قطر پیوست روز‌های خوبی را در این تیم تجربه نمی‌کند و احتمال می‌رود این بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل قطر که در ژانویه آغاز می‌شود از العربی قطر جدا شود.

ترابی پس از پیوستن به العربی قطر، به دلیل مصدومیت فرصت حضور ثابت در ترکیب این را نداشته و در حال حاضر عملکرد او مورد انتقاد رسانه‌های قطری و هواداران این تیم قرار گرفته است.

مصدومیت‌های پیاپی ترابی باعث شده تا هواداران و رسانه‌های قطری خواستار فسخ قرارداد با این بازیکن شوند. این مسئله موجب شده تا صحبت‌هایی در خصوص بازگشت احتمالی ترابی به پرسپولیس شود.

گفته می‌شود یحیی بدش نمی‌آید ترابی به جمع آن‌ها اضافه شود، اما هنوز صحبتی درباره این موضوع انجام نداده است، پرسپولیسی‌ها ابتدا منتظرند تا ببینند تکلیف ترابی با تیم قطری چه می‌شود. اگر به هر دلیلی قرارداد ترابی در نیم فصل فسخ شود، احتمال مذاکره مجدد با این بازیکن از سوی باشگاه پرسپولیس وجود دارد.

از روز گذشته شایعات زیادی درباره بازگشت ترابی مطرح شده است، اما این بازیکن در صورت فسخ قرارداد باید بخشی از قرارداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری خود را به عنوان فسخ قرارداد پرداخت کند تا بتواند جدا شود و اگر العربی مبلغ سنگینی برای فسخ قرارداد این بازیکن در نظر بگیرد پرداخت آن در توان باشگاه پرسپولیس نخواهد بود.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد نحوه جدایی ترابی از پرسپولیس بود که باعث ناراحتی هواداران این تیم شد و برای بازگشت به پرسپولیس شاید فضا برای او مانند سابق نباشد.

باید منتظر ماند و دید که بالاخره ترابی بعد از جدایی در ابتدای فصل که با حواشی بسیار همراه بود به جمع شاگردان یحیی گل محمدی باز می‌گردد یا در لیگ ستارگان قطر فوتبالش را ادامه خواهد داد.


 

ارسال نظر