منافی: پرسپولیس باخت تا برخی‌ها با رفتار بچگانه شخصیت واقعی‌شان را نشان دهند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: این بهترین فرصت برای پرسپولیس بود که قهرمان آسیا شود و شکست برابر اولسان مدت‌ها در ذهن پرسپولیسی‌ها باقی می‌ماند.

منافی: پرسپولیس باخت تا برخی‌ها با رفتار بچگانه شخصیت واقعی‌شان را نشان دهند

جواد منافی در خصوص  شکست پرسپولیس برابر اولسان در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازیکنان در این مسابقه و همچنین مراحل قبلی با تمام توان و وجودشان بازی کردند اما در بازی فینال کار پرسپولیس سخت بود، چون تعدای از نفرات تاثیرگذارش را در اختیار نداشت و دست کادر فنی هم بسته بود. خیلی‌ها بی‌جهت اولسان را بزرگ کردند اما این تیم غیر از 15 دقیقه ابتدایی دیگر تیم مقتدری نشان نداد.  پرسپولیس هم در زمان خوبی به گل رسید اما در یک زمان بسیار بد گل مساوی را دریافت کرد و این به‌خاطر اشتباهات بچگانه بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس اگر در ابتدای نیمه دوم گل نمی‌خورد یا اگر برنده به رختکن می‌رفت، قطعا شرایط فرق می‌کرد اما متاسفانه با دو اشتباه دو پنالتی تقدیم حریف کردیم. پرسپولیس توپ و میدان را در اختیار داشت اما در خط حمله با مشکل ایجاد موقعیت گل مواجه بود، این در حالی است که اولسان هم در خط دفاع تیمی شکننده نشان داد. این بهترین زمان ممکن بود تا پرسپولیس قهرمانی در آسیا را به دست بیاورد و شایستگی رسیدن به این عنوان را هم داشت. فکر می‌کنم شکست برابر اولسان مدت‌ها در ذهن پرسپولیسی‌ها باقی می‌ماند، چون این تیم می‌توانست به قهرمانی برسد ولی بدشانس بود.

وی در خصوص کری‌خوانی برخی از بازیکنان فعلی استقلال و همچنین فرهاد مجیدی سرمربی سابق آبی‌پوشان در صفحات مجازی تصریح کرد: وقتی تیمی از ایران به فینال می‌رود با قهرمانی‌اش خیلی از مردم خوشحال می‌شوند و فرقی ندارد چه تیمی باشد. بعضی از آدم‌ها در چنین موقعیت‌هایی شخصیت واقعی‌شان را نشان می‌دهند و شاهد رفتارهای بچگانه و تاسف‌آور از آنها هستیم. کری خواندن همیشه بین هواداران وجود دارد اما اینکه بازیکنان یا مربیان بخواهند با احساسات هواداران تیم رقیب سوءاستفاده کنند، اصلا درست نیست. کری خواندن با رفتار چیپ خیلی تفاوت دارد.

منافی در پایان حرف‌هایش گفت: به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس خسته نباشید می‌گویم، حالا پرسپولیس بعد از یک ریکاوری خوب باید خودش را آماده لیگ برتر کند و امیدوارم در ادامه راه نتایج خوبی بگیرد.

 

ارسال نظر