پرسپولیس قربانی نبود var در ایران شد

سرمربی ذوب آهن که زمانی برای پرسپولیس و تیم ملی بازی می کرد از اینکه عدم دستیابی به جام قهرمانی آسیا 27 ساله شد ابراز تاسف می کند.

پرسپولیس قربانی نبود var در ایران شد
آنچه دیگران می خوانند:

رحمان رضایی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره بازی فینال آسیا گفت: به خودم اجازه نمی دهم در مورد مسائل فنی تیمی که در آن مسئولیتی ندارم صحبت کنم اما از این که عدم دستیابی به جام قهرمانی آسیا ۲۷ ساله شد متاسفم و امیدوارم در سال بعد طلسم عدم قهرمانی تیم های ایران شکسته شود و یک تیم شایسته از ایران بر سکوی قهرمانی بایستد.

او افزود: عدم وجود var در فوتبال ایران باعث این شکست و ناکامی بود متاسفانه بازیکنان به انجام خطا های ریز و به دور از چشم داوران عادت کرده‌اند و چون در ایران var وجود ندارد این خطاها از چشم داوران دور می‌ماند مشابه این صحنه ها را در هفته های متمادی در لیگ فوتبال ایران شاهد بوده ایم.

رضایی گفت: خطاهایی که از چشم داوران دور مانده مثل خطایی که در بازی با استقلال روی میلاد جهانی انجام شد و داوران بازی آن را ندیدند یا خطاهایی که به اشتباه برای تیم‌ها اعلام و پنالتی گرفته شده اگر var در لیگ ایران هم وجود داشت و بازیکنان پرسپولیس به اتخاذ تصمیمات var به لحاظ روانی عادت داشتند با احتیاط بیشتر  بازی می‌کردند و به احتمال قوی مرتکب آن خطاها در محوطه جریمه نمی شدند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه