آمار حیرت انگیز هافبک پرسپولیس

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آنالیز دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، آمار میلاد سرلک هافبک پرسپولیس را حیرت انگیز دانست.

آمار حیرت انگیز هافبک پرسپولیس

 بعد از گذشت دو روز از اتمام فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا عملکرد دو تیم را آنالیز کرده و از کارایی دفاعی تیم اولسان به عنوان یکی از کلیدهای موفقیت کره‌ای ها یاد کرده است.

در بخشی از این گزارش به عملکرد میلاد سرلک هافبک پرسپولیس اشاره شده است. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس سرلک را در پست کمال کامیابی نیا و به جای این بازیکن در ترکیب اصلی گذاشت و گزارش AFC نشان می‌دهد که تصمیم گل محمدی تا چه اندازه درست بوده است.

سایت AFC نوشت: «باوجود رویارویی با "یون بیت گرام" ارزشمندترین بازیکن تورنمنت، میلاد سرلک هافبک پرسپولیس برنده جدال میانه میدان شد. بازیکن ۲۵ ساله به صورت حیرت انگیزی ۹۴ درصد از پاس‌هایش را کامل کرد (پاس سالم داد) در هشت دوئل از ۱۰ دوئل برنده شد و همچنین چهار مداخله داشت. با یک حضور ثابت در نیمه نخست با پرسپولیس برای محدود کردن حملات اولیه اولسان، سرلک در نیمی از دوئل‌های هوایی وصددرصد از توپ‌های سرگردان پیروز بود و چهار بازیابی داشت. با بازی تقریباً انحصاری در یک سوم میانی، بازیکن ایرانی، دوره زمانی حمله اولسان را خاموش کرد و فرونشاند.»

سایت کنفدراسیون آسیا در ادامه گزارش خود به نقش سرلک در بازی تهاجمی پرسپولیس و دقت ۸۰ درصدی پاس‌های او در ادامه مسابقه اشاره کرده است.

 

ارسال نظر