سیامک نعمتی: شادی قشنگه رو کنار گذاشتم برای گلزنی در فینال!

هافبک پرسپولیس گفت: مهم موفقیت پرسپولیس است، اما خودم هم خیلی دوست دارم به جبران دو سال پیش که محروم شدم یه کاری توی این فینال بکنم و اتفاقاً شادی قشنگه رو واسه بعد از گل به اولسان کنار گذاشتم.

سیامک نعمتی: شادی قشنگه رو کنار گذاشتم برای گلزنی در فینال!

فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ برابر اولسان کره جنوبی برای سیامک نعمتی یک بازی ویژه و خاص است. ۲ سال پیش و در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما آنتلرز، سیامک نعمتی با دریافت کارت قرمز تیمش را ۱۰نفره کرد و خود نیز بازی برگشت در تهران را از دست داد. این اتفاق در حالی رخ داد که پرسپولیس همان سال و پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات خود وحید امیری، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، محسن مسلمان و مهدی طارمی را از دست داده بود، بنابراین دست برانکو سرمربی تیم با محرومیت سیامک نعمتی بسته‌تر از همیشه شد!

برانکو حق دارد هنوز هم بگوید: «شاید حتی اگر سیامک اخراج نمی‌شد، جبران در تهران راحت‌تر بود. ما با قدرت بیشتری در تهران می‌توانستیم کار بزرگ‌تری انجام بدهیم. ظاهراً شانس تا آن حدی که انتظار داشتیم با ما نبود.»

 

حالا سیامک نعمتی با انگیزه‌های ویژه‌ای خودش را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند. در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا شنیدیم سیامک نعمتی هافبک خوش‌روحیه پرسپولیس چند روزی است نقشه شادی پس از گلزنی خودش را هم کشیده است. دیروز سیامک نعمتی خیلی کوتاه و خلاصه به ما گفت: «مهم موفقیت پرسپولیس است، اما خودم هم خیلی دوست دارم به جبران دو سال پیش که محروم شدم یه کاری توی این فینال بکنم و اتفاقاً شادی قشنگه رو واسه بعد از گل به اولسان کنار گذاشتم!»

با شناختی که از سیامک نعمتی داریم مطمئن هستیم امروز (شنبه) سیامک نعمتی یک کاری انجام می‌دهد. او اگر گل هم نزند به طور حتم به همبازیانش پاس گل خواهد داد.حالا سیامک نعمتی با انگیزه‌های ویژه‌ای خودش را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند. در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا شنیدیم سیامک نعمتی هافبک خوش‌روحیه پرسپولیس چند روزی است نقشه شادی پس از گلزنی خودش را هم کشیده است. دیروز سیامک نعمتی خیلی کوتاه و خلاصه به ما گفت: «مهم موفقیت پرسپولیس است، اما خودم هم خیلی دوست دارم به جبران دو سال پیش که محروم شدم یه کاری توی این فینال بکنم و اتفاقاً شادی قشنگه رو واسه بعد از گل به اولسان کنار گذاشتم!»

با شناختی که از سیامک نعمتی داریم مطمئن هستیم امروز (شنبه) سیامک نعمتی یک کاری انجام می‌دهد. او اگر گل هم نزند به طور حتم به همبازیانش پاس گل خواهد داد.


 

ارسال نظر