کاپیتان پرسپولیس پیش از فینال آسیا چه گفت؟

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که فردا روز بزرگی برای این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا رقم بخورد.

کاپیتان پرسپولیس پیش از فینال آسیا چه گفت؟
آنچه دیگران می خوانند:

سید جلال حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیم پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای کره‌جنوبی در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم فردا روز بزرگی برای پرسپولیس باشد؛ البته که روز مهمی برای هر دو تیم است. اولسان تیم سازمان یافته‌ای است و نظم خوبی در دفاع دارد اما ما هم تیم خوبی هستیم و تلاش کردیم و مزد تلاشمان را گرفتیم تا به فینال رسیدیم.

سید جلال حسینی اضافه کرد: فینال روز مهمی برای هر دو تیمی است. تلاش کردیم تا به این مرحله برسیم و امیدوارم فردا بچه‌ها تدابیر کادرفنی را انجام بدهند تا در بازی موفق باشیم. امیدوارم یک بازی خیلی خوب برای همه مردم آسیا باشد.

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در خصوص عملکرد خوب خط دفاعی سرخپوشان و اینکه این تیم می‌تواند دروازه‌اش را مقابل اولسان بسته نگه دارد، اظهار داشت: فوتبال ورزش خیلی سختی است. در دوره‌ای که اینجا بودیم بازیکنان و کادرفنی خیلی تلاش کردند تا به فینال برسیم. نمی‌شود پیش‌بینی کرد که فردا چه اتفاقی می‌افتد اما می‌توانیم قول دهیم که با تمام وجود خوب بازی کنیم. تک‌بازی در فینال سخت است اما امیدواریم نکاتی که به ما گفته می‌شود را اجرا کنیم، هرچند سختی‌های زیادی وجود دارد ولی لحظه به لحظه این بازی برای ما حساس‌تر می‌شود و باید برای موفقیت تیم تلاش کنیم تا بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۵:۳۰ فردا (شنبه) میان پرسپولیس و اولسان هیوندای کره‌جنوبی در کشور قطر آغاز می‌شود.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه