توصیه جدی فکری درباره دیاباته

با توجه به آسیب‌پذیری شیخ دیاباته، بعید نیست این بازیکن در دیدار مقابل ذوب‌آهن هم استقلال را همراهی نکند تا برای دیدار مقابل پرسپولیس آماده شود.

توصیه جدی فکری درباره دیاباته

یکی از مسائلی که باعث ناراحتی هواداران استقلال طی دو هفته گذشته شد، مصدومیت شیخ دیاباته بود. بازیکن ارزشمندی که اگر دوباره به روزهای اوج خود بازگردد، قطعاً قسمت قابل ملاحظه‌ای از مشکلات گلزنی استقلال مرتفع خواهد شد.

در این‌ میان کادر فنی نهایت وسواس را برای بازگشت شیخ نشان می‌دهد و حتی پس از صدور مجوز حضور این بازیکن در زمین چمن هم شرایط تمرینی به گونه‌ای تدوین شده تا یا دیاباته سبک کار کند و پس از حدود ۴۵ دقیقه تمرین راهی رختکن شود.

مربیان استقلال با مطالعه پرونده فصل گذشته این بازیکن و گرفتن مشاوره از افراد مورد اعتماد خود به این نتیجه رسیده‌اند شیخ دیاباته با وجود برخورداری از هیکل تنومندی و آماده، روی برخی از آسیب‌دیدگی‌ها ضربه‌پذیر است و اگر با عجله زمینه برای حضور او در میدان فراهم شود، هیچ بعید نیست دقیقاً مانند فصل قبل مصدومیت این بازیکن تشدید شده و برای یک یا حتی چند ماه دست آنها را در پوست گردو بگذرد به همین خاطر ترجیح می‌دهند اصلاً به دیاباته فشار نیاورند تا سر فرصت مهیای حضور در بازی مقابل پرسپولیس شود.

 

ارسال نظر