چشم امید گلزنی پرسپولیس به یک مهاجم برای بالابردن جام

تیم فوتبال پرسپولیس با یک بازیکن در خط حمله خود برای رسیدن به پیروزی در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند.

چشم امید گلزنی پرسپولیس به یک مهاجم برای بالابردن جام
آنچه دیگران می خوانند:

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه لیگ قهرمانان آسیا در کشور قطر دنبال می‌شود تا شاگردان یحیی گل محمدی به بالاترین سطح آمادگی خود برای دیدار با اولسان هیوندای کره جنوبی برسند.

کادر فنی پرسپولیس با وجود محرومیت عیسی آل کثیر، وحید امیری و احسان پهلوان توانست ترکیب خود را برای دیدار نهایی آماده کند تا بتوانند در تمرینات قبل از بازی آنها را مرور کنند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس ترکیب تیم را با یک مهاجم وارد زمین می‌کند تا این بازیکن بتواند با فشاری که تعداد هافبک‌های زیاد پرسپولیس به خط دفاعی اولسان می‌آورند عبور کرده و به گل برسد.

یحیی گل محمدی که از آمادگی بالای آرمان رمضانی و مهدی عبدی رضایت کامل داشت به دلیل اعتماد به نفس بالای عبدی تصمیم دارد از او در ترکیب تیمش استفاده کند.

رمضانی آمادگی بالایی در تمرینات داشته است اما عدم گلزنی این بازیکن در لیگ برتر و بازی‌های مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تا دچار استرس شود.

گل محمدی قصدی برای استفاده همزمان از دو مهاجم در خط حمله پرسپولیس ندارد و می‌خواهد مالکیت توپ را در میانه میدان با حضور بازیکنان خود در مقابل اولسان هیوندای به دست آورد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵:۳۰ شنبه هفته آینده مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر برگزار می‌کند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه