آرزوی پیشکسوت پرسپولیس برای این تیم

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس معتقد است این تیم علی رغم غیبت بازیکنان کلیدی می‌تواند پیروز بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد.

آرزوی پیشکسوت پرسپولیس برای این تیم

علیرضا محمد، بازیکن سابق تیم پرسپولیس در آستانه بازی حساس سرخ‌پوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در حال حاضر پرسپولیس شرایط حساسی دارد و برای این بازی نمی‌تواند از چند مهره کلیدی خود استفاده کند. نبود وحید امیری، احسان پهلوان و عیسی آل‌کثیر قطعا کار را برای پرسپولیس سخت می‌کند ولی با شناختی که از بازیکنان و کادر فنی داریم این تیم می‌تواند در شرایط سخت هم نتیجه بگیرد.

او در ادامه افزود: پرسپولیس با حضور در فینال آسیا اعتبار خاصی به فوتبال ایران داده و در 3 سال گذشته برای دومین بار است که این اتفاق می‌افتد. دست یحیی برای این بازی خالی است ولی قطعا دیگر بازیکنان می‌توانند جای ستاره‌های غایب را پر کنند.

بازیکن اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: ایرانی‌ها همیشه نشان داده‌اند که می‌توانند در کارهای سخت پیروز شوند. شخصیت ایرانی‌ها و روحیه مبارزه‌طلبی که دارند ویژگی بارز محسوب می‌شود و تیم پرسپولیس نیز همانطور که بارها نشان داده می‌تواند مقابل حریف‌های سرسخت نتیجه لازم را کسب کند. امیدوارم پرسپولیس روز شنبه دست پر از زمین خارج شود و جام قهرمانی را به ایران بیاورد. پرسپولیس تا به اینجا هم که آمده و در فینال آسیا حضور دارد برای ما و هواداران قهرمان است.

 

ارسال نظر