جانشین وحید امیری در فینال چه کسی است؟

وحید امیری ملی‌پوش پرسپولیس گفت: قسمت من نبود که در فینال آسیا بازی کنم و این قسمت بازیکن دیگری است که در این بازی به میدان برود.

 جانشین وحید امیری در فینال چه کسی است؟

غیبت سه بازیکن کلیدی و تأثیرگذار برای یک تیم آن هم در فینال لیگ قهرمانان آسیا چیزی نیست که بشود به سادگی از کنارش رد شد؛ به خصوص اینکه یکی از این بازیکنان وحید امیری باشد، وحید امیری بازیکنی چند پسته با قدرت دوندگی بسیار بالا که می‌تواند هر مدافعی را اذیت کند و خودش به تنهایی به اندازه چند بازیکن کارایی دارد. با وحید امیری که این روزها با وجود محرومیت سعی می‌کند روحیه بالای خود را در تمرینات حفظ کند دقایقی صحبت کردیم که در ادامه می‌خوانید.

وحید امیری ؛ اوضاع تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا چطور است؟

خدا را شکر همه چیز خوب است. تست‌های کرونای تیم منفی شد و بدون مشکل تمریناتمان را انجام می‌دهیم تا خودمان را برای بازی حساس فینال آماده کنیم. انگیزه بچه‌ها بسیار زیاد است و همه با انرژی بالا تمرین می‌کنند تا به امید خدا بتوانیم یک نمایش عالی روز شنبه داشته باشیم و با پیروزی در بازی فینال قهرمان آسیا شویم.

خارج شدن از شرایط مسابقه چقدر می‌تواند مؤثر باشد؟

خب نمی‌شود گفت بی‌تأثیر است و ما به هر دلیلی نتوانستیم در چند هفته اخیر بازی رسمی انجام دهیم ولی همه تیم سعی می‌کنند به این موضوع توجه نکنند و فقط روی بازی تمرکز کنند. مطمئن باشید با غیرت و تعصبی که از بچه‌ها سراغ دارم آنها همه وجودشان را می‌گذارند تا یک روز خاص را رقم بزنند و با برد مقابل اولسان جام قهرمانی را به هواداران و البته همه مردم ایران هدیه دهند.

خیلی‌ها هنوز هم حسرت نبود تو را می‌خورند.

خب فینال لیگ قهرمانان آسیا چیزی نیست که به راحتی بشود از آن گذشت چون بازی در آن افتخار بزرگی است و هر کسی دوست دارد در این دیدار خاص بازی کند. نمی‌توانم بگویم ناراحت نیستم ولی سعی می‌کنم روحیه خودم را حفظ کنم. بعضی وقت‌ها ناراحت می‌شوم و به اینکه نیستم فکر می‌کنم ولی تلاش می‌کنم روی خودم مسلط باشم و عصبانی نشوم. من فکر می‌کنم قسمت من نبود که در فینال آسیا بازی کنم و این قسمت بازیکن دیگری است که در این بازی به میدان برود. من با این بازیکنان بازی کردم و شک ندارم هر کسی جای من بازی کند بهترین بازی خودش را ارائه می‌کند و هر چه دارد برای موفقیت پرسپولیس می‌گذارد.

آنهایی که تمرین پرسپولیس را دیدند همگی از آمادگی بالای تو حرف می‌زنند و معتقدند حیف است که وحید با این همه آمادگی نمی‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

همیشه سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم و به قول معروف حریف تمرینی خوبی برای سایر بازیکنان باشم تا آن کسی که می‌خواهد به جای من بازی کند با آمادگی کامل به میدان برود. من با بچه‌های تیم زندگی کردم و می‌دانم چقدر برای این بازی با انگیزه هستند. آنها می‌دانند قهرمانی در آسیا چقدر می‌تواند برای پرسپولیس و حتی فوتبال ما مؤثر باشد، به همین خاطر تا لحظه سوت پایان می‌جنگند تا پرچم ایران بالا برود و این افتخار بزرگ برای فوتبال ما به دست بیاید.

خودت فکر می‌کنی پرسپولیس چقدر شانس قهرمانی دارد؟

فوتبال را نمی‌شود پیش‌بینی کرد. برای رسیدن به موفقیت باید تلاش کرد. ما برای رسیدن به فینال خیلی زحمت‌ کشیدیم و سخت‌ترین مشکلات را پشت ‌سر گذاشتیم، حالا هم برای تاریخ‌سازی فقط یک قدم فاصله داریم و می‌خواهیم هر طور شده قهرمان آسیا شویم. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که در پایان بازی مردم ما خوشحال شوند.

اولسان را چطور می‌بینی؟

تیم‌های شرق آسیا ثابت کردند پیشرفت زیادی داشتند و از امکانات زیادی برخوردار هستند و قطعاً تیمی که به فینال آمده قدرتمند است ولی ما هم پرسپولیس هستیم، با کوهی از انگیزه و غیرت ایرانی که می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

 

ارسال نظر