مدیرعامل استقلال امروز انتخاب می شود؟

گفته می شود که در جلسه امروز هیئت مدیره استقلال ، مدیرعامل جدید آبی پوشان انتخاب خواهد شد . گزینه های مدیرعاملی ، احمد مددی و یک نفر دیگر هستند .

مدیرعامل استقلال امروز انتخاب می شود؟

در حالی که برخی افراد مدعی هستند به اعضای هیات مدیره استقلال دستور داده شده حتما احمد مددی را به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه انتخاب کنند، برخی اعضای هیات مدیره که مایل به انتخاب مددی نیستند، یک گزینه جدید را برای مدیرعاملی استقلال کاندید کرده اند!

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال امروز در حالی برگزار می شود که دستور اصلی این جلسه، انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال است. ساعتی پیش علی نژاد معاون وزیر ورزش از برگزاری جلسه هیات مدیره استقلال برای تعیین مدیرعامل جدید در روز چهارشنبه (فردا) خبر داد و اعلام کرد آصفی عضو جدید هیات مدیره که جانشین احمد سعادتمند شده نیز در این نشست شرکت می کند.

طبق اخبار رسیده از هیات مدیره استقلال، جلسه امروز با حضور هر ۵ عضو هیات مدیره برگزار می شود. پیش از این گفته می شد زبده شیرکوهی از هیات مدیره استعفا کرده و این شخص حتی در گفتگو با رسانه ها مدعی بود با اصراری که بر پذیرش استعفایش داشته، وزیر ورزش به عنوان رییس مجمع باشگاه استقلال، استعفای او را قبول کرده است اما هادی زبده شیرکوهی فردا به عنوان عضو هیات مدیره به اتفاق اسماعیل خلیل زاده، مهدی عبدیان، حجت نظری و حمیدرضا آصفی در جلسه هیات مدیره شرکت می کند چرا که رای او به عنوان یک عضو هیات مدیره در انتخاب مدیرعامل تاثیرگذار خواهد بود. هنوز معلوم نیست بعد از انتخاب مدیرعامل، استعفای زبده پذیرفته می شود یا او همچنان به فعالیت ادامه می دهد.

گفته می شود در این جلسه، احمد مددی تنها نامزد مدیرعاملی استقلال نخواهد بود. گویا دو عضو هیات مدیره، یک گزینه جدید را برای مدیرعاملی مطرح کرده اند که قرار است در جلسه امروز از بین مددی و این گزینه جدید یک نفر به عنوان مدیرعامل استقلال معرفی شود.

جالب است بدانید دو عضو هیات مدیره از اعلام نام این شخص خودداری می کنند چرا که معتقدند گروهی که تمایل به مدیرعاملی مددی دارند، رقبای سرپرست فعلی باشگاه را بلافاصله پس از طرح نام شان، به نوعی می سوزانند و او را از آمدن به استقلال منصرف می کنند.

باید دید امروز خروجی جلسه هیات مدیره چه خواهد بود؛ آیا با چیدمان جدید هیات مدیره، احمد مددی ۳ به ۲ برنده رای گیری شده و روی صندلی مدیرعاملی، جایگاه خود را تثبیت می کند و از سرپرست موقت به مدیرعامل استقلال تبدیل می شود یا گزینه جدیدی که دو عضو مخالف انتخاب مددی روی میز می گذارند، به حدی جذاب خواهد بود که یک نفر دیگر را هم مجاب به رای دادن می کند؟

امروز هیات مدیره استقلال مدیرعامل جدید را معرفی خواهد کرد.

 

ارسال نظر