سید جلال در یک قدمی جام نهم!

سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخ‌ها تا رسیدن به عنوانی بزرگ در دوران فوتبالش فاصله چندانی ندارد.

سید جلال در یک قدمی جام نهم!

 سیدجلال کاپیتان شماره 4 پرسپولیس در حالی خود را برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند که امیدوار است سرخ‌پوشان به رهبری او در میدان بتوانند جام با ارزشی را در رده آسیا کسب کرده و با دست پر به تهران بازگردند.

در آستانه این دیدار مروری داریم بر جام‌هایی که سیدجلال از شروع فوتبالش در لیگ برتر تا به امروز بالای سر خود برده است؛

 جام اول  با نارنجی‌ها

سیدجلال در فصلی که سایپا در لیگ برتر قهرمان شد، توانست اولین جام را به دست آورد. قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 86-85 با سایپا اولین تجربه شیرین قهرمانی برای کاپیتان باتجربه امروز پرسپولیس محسوب می‌شود.

 

 هت‌تریک با سپاهان

سیدجلال در ادامه فوتبال خود به اصفهان رفت تا روزها و خاطرات خوبی را در اصفهان با زردپوشان تجربه کند. حسینی در فصل های 89-88، 90-89 و 91-90 با سپاهان در جشن قهرمانی‌های سه‌گانه شرکت کرد تا خاطرات شیرینی برای این مدافع مستحکم در روزهای قهرمانی در اصفهان رقم بخورد.

حضور در پرسپولیس؛ آغاز فصل جدید!

حضور در پرسپولیس فصل جدیدی را در خاطرات شیرین سیدجلال حسینی رقم زد. در شرایطی که او نایب قهرمانی در لیگ برتر در فصل 93-92 را با پرسپولیس رقم زد، در دوره بعدی حضورش در جمع پرسپولیسی‌ها اتفاقات خوشایندی برای او رقم خورد و با قرمزهای تهرانی پوکر قهرمانی را هم تجربه کرد تا بدین ترتیب تعداد قهرمانی‌هایش را در لیگ برتر به عدد 8 برساند.

سید دو رقمی می‌شود؟

4 بار قهرمانی در لیگ برتر، 3 قهرمانی در سوپرجام و یک قهرمانی در جام حذفی؛ تمام جام‌هایی است که سیدجلال تا به امروز با پیراهن پرسپولیس بالای سر برده و با قهرمانی احتمالی در آسیا تعداد جام‌های حسینی در رده باشگاهی با پیراهن قرمز به عدد 9 خواهد رسید.

این درحالی است که با احتساب قهرمانی احتمالی پرسپولیس در آسیا و با توجه به در پیش بودن دیدار سوپرجام فصل قبل که گفته می‌شود در نیم فصل برگزار خواهد شد، سیدجلال این شانس را دارد که تعداد جام هایی را که بالای سر برده 2 رقمی کند. هر چند که با احتساب جام‌هایی که سیدجلال با پیراهن‌های دیگر بالای سر برده اکنون او 13 قهرمانی دارد ولی مصمم است تعداد جام‌هایش با پیراهن قرمز را دو رقمی کند.

 

ارسال نظر