استقلال هنوز پخته نشده است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت هنوز پختگی لازم را به دست نیاورده‌اند.

استقلال هنوز پخته نشده است

مهدی پاشازاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت:‌ از چند زاویه می‌شود به شرایط استقلال نگاه کرد. از یک نظر می‌شود وضعیت استقلال را خوب سنجید اما از یک منظره دیگر می‌شود به این تیم انتقاداتی را وارد کرد. انتقادات هم بیشتر پیرامون مسائل فنی است و هنوز استقلال به پختگی لازم نرسیده است و این را همه می‌دانند. نسبت به چند سال اخیر، آبی‌پوشان عملکرد بهتری از لحاظ نتیجه داشتند اما کادر فنی تیم، به این مساله واقف است که باید تلاش و تمرین بیشتری برای موفقیت انجام داد. به نظر من باید صبر کرد. من از از روز اول گفتم که حدودا باید از هفته هشتم در مورد استقلال نظر داد و باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی برای آبی‌پوشان رخ می‌دهد.

پاشازاده درباره وضعیت فنی تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: نمی‌شود نظر کامل و قطعی داد که استقلال در کدام بخش فنی مشکل دارد. فوتبال به طور کلی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و یک تیم باید تفکرات کلی داشته باشد. باید این مساله را بیشتر بر عهده کادر فنی گذاشت و اگر کسی بخواهد پیشنهادی بدهد، خیلی شلوغ‌کاری می‌شود. کادر فنی استقلال خودشان استاد هستند و می‌دانند شرایط به چه نحوی است و می‌توانند شرایط استقلال را بهتر کنند. امیدوارم در آینده شاهد روند رو به جلوی استقلال باشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط بازیکنان آبی‌پوشان گفت: به نظر من استقلال به لحاظ بازیکنان از همه تیم‌ها وضعیت بهتری دارد و پتانسیل خوبی از این نظر در بین بازیکنان دیده می‌شود و می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

او درباره صدرنشینی استقلال در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر گفت: صدرنشینی استقلال قطعا می‌تواند برای این تیم روحیه خوب و بالایی را رقم بزند و می‌شود از آن استفاده کرد و باید این جایگاه را با حفظ روحیه در آینده حفظ کرد.

پاشازاده درباره داربی پایتخت و دو بازی عقب مانده پرسپولیس که در رقابت‌های لیگ برتر گفت: این مساله بستگی به سازمان لیگ دارد و اینکه پرسپولیس با چه روحیه‌ای در فینال آسیا حضور پیدا می‌کند. خود استقلال هم این هفته مقابل ذوب‌آهن بازی می‌کند و باید تمام این شرایط را سنجید تا در مورد داربی‌ پیش رو اظهار نظر کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که آبی‌پوشان پایتخت شانس قهرمانی دارند؟ گفت: الان نمی‌توان درباره قهرمانی و اینکه چه تیمی می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود صحبت کرد. هنوز هفته ششم است و هر هفته یک تیم به صدر جدول نزدیک شده است. به نظر من از هفته دهم می‌شود درباره قهرمان این فصل از رقابت‌های لیگ برتر صحبت کرد و آن موقع است که می‌توان مدعیان قهرمانی را تشخیص داد.


 

ارسال نظر