بازیکنی که امید پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان است

بشار رسن یکی از مهره های کلیدی پرسپولیس در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 است.

بازیکنی که امید پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان است

 تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 شنبه آینده(29 آذر) در ورزشگاه الجنوب دوحه به مصاف تیم اولسان هیوندای کره جنوبی می رود.

نشریه «المدی» عراق در این زمینه نوشت: بشار رسن، هافبک طراح تیم ملی عراق به همراه پرسپولیس به دنبال قهرمانی در آسیا است. بشار رسن نقشی تاثیرگذار در رسیدن تیم ایرانی به فینال این رقابت ها برای بار دوم بعد از سال 2018 داشت. او درخشش خود را از همان مرحله گروهی آغاز کرد. بشار از سوی کاربران AFC به عنوان بهترین هافبک غرب آسیا انتخاب شد و در آن زمان از باشگاه قطر پیشنهادی وسوسه کننده برای مدت دو فصل دریافت کرد ولی ترجیح داد تا پرسپولیس بماند.

بشار رسن یکی از سلاح هایی است که یحیی گل محمدی مربی پرسپولیس از او در بازی ها استفاده می کند تا نتیجه را تغییر دهد. او با استفاده از تجربه و سرعتش می تواند رقبا را دچار مشکل کند و گل های تعیین کننده ای را از داخل و خارج از محوطه به ثمر برساند. در این بازی حساس فینال هم رسن باید جای خالی احسان پهلوان و وحید امیری که به دلیل محرومیت در ترکیب پرسپولیس حضور ندارند، پر کند.

کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق هم از عملکرد فوق العاده بشار رسن به همراه پرسپولیس در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا خوشحال است چون می تواند در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی 2022 به او تکیه کند.


 

ارسال نظر