برگ برنده پرسپولیس در فینال آسیا

پیشکسوت پرسپولیس اظهار امیدواری کرد با انگیزه و اراده‌ای که در بین اعضای تیم وجود دارد، تیم گل‌محمدی در قطر با نمایشی خوب می‌تواند جام ارزشمندی را برای هواداران فوتبال در ایران به ارمغان بیاورد.

برگ برنده پرسپولیس در فینال آسیا

محمد پنجعلی، بازیکن و سرپرست اسبق تیم پرسپولیس با اشاره به شرایط پرسپولیس اظهار داشت: من شخصا به این تیم امیدوار هستم. پرسپولیس با انگیزه بالایی به قطر رفت و ان‌شاءالله با دست پر هم به تهران باز می‌گردد.

این پیشکسوت سرخ‌پوشان تاکید کرد: کادر فنی قبل از سفر به قطر با توجه به لغو دو بازی تیم برنامه‌های خوبی را برای تیم در نظر گرفت تا تیم با وجود این که حدود 20 روز تا روز بازی فینال از شرایط بازی دور بوده اما با شرایط و آمادگی خوبی به دوحه رفت. ضمن این که جدا از مسائل فنی، تیم از نظر روحی و روانی در وضعیت خوبی است و همین موضوع همه ما را امیدوار می‌کند تا برای قهرمانی پرسپولیس امید زیادی را به تیم گل‌محمدی داشته باشیم.

او در ادامه تاکید کرد: آرامشی که مدیران پرسپولیس در ماه‌های اخیر به تیم و باشگاه تزریق کرده‌اند قابل تقدیر است؛ آرامشی که می‌تواند یکی از فاکتورهای موفقیت پرسپولیس باشد. آقای سمیعی و همکارانش در این مدت با کمترین مصاحبه ها و بدون جنجال های رسانه ای شبانه روز دنبال حل مشکلات پرسپولیس بودند و خوشبختانه بخش زیادی از مشکلات را حل کرده‌اند تا فضای بدون حاشیه‌ای را برای تیم و بازیکنان ایجاد کنند و تیم با کمترین مشکل ممکن برای مهمترین بازی خود عازم قطر شوند.

این پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: اگر واقع بینانه به شرایط نگاه کنیم تمام حریفان آسیایی ما از نظر امکانات و شرایط مالی و..... یک سر و گردن از ما بالاتر هستند و حتی می‌توان گفت از این نظر با ما فاصله زیادی دارند اما تیم ما فاکتوری دارد که هیج تیمی در آسیا از آن بهره‌مند نیست. اراده و غیرت بازیکنان ایرانی در میدان‌های بزرگ همیشه به کار ما آمده که حریفان ما از این موضوع بی‌بهره هستند و همین غیرت ایرانی به ما کمک می‌کند با وجود محدودیت امکاناتی و محرومانی که پرسپولیس در این دیدار دارد، بچه‌ها با جام به تهران بازگردند.

 

کاپیتان اسبق سرخ‌ها گفت: اگر امکان حضور کامل تماشاگران در این دیدار بود، شک ندارم ایرانی‌های حاضر در قطر جو استادیوم آزادی را برای پرسپولیس در این دیدار به وجود می‌آوردند اما متاسفانه با محدودیت‌های موجود این موضوع امکان پذیر نیست اما مطمئن هستم دل میلیون‌ها ایرانی در این دیدار برای موفقیت پرسپولیس می‌تپد و انرژی مثبت این موضوع به پرسپولیس کمک می‌کند تا جام با ارزش و مهمی را برای مردم ایران به ارمغان بیاورند.

 

ارسال نظر