راه‌اندازی آکادمی استقلال در شهر‌های دورافتاده

مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: دنبال این هستیم شعبه‌ای از آکادمی استقلال را در شهرهای دور افتاده راه‌اندازی کنیم.

راه‌اندازی آکادمی استقلال در شهر‌های دورافتاده
آنچه دیگران می خوانند:

ناصر فریادشیران  درباره انتخاب خود به عنوان سرپرست آکادمی باشگاه  استقلال  اظهار داشت: به عنوان مدیر آکادمی انتخاب شدم و برای این سمت حکم قطعی گرفتم. سرپرست نیستم. روزی هم که کار خود را شروع کردم از سرپرست باشگاه، اعضای هیأت مدیره که به من اعتماد کردند تشکر کردم. امیدوارم بتوانیم بازیکنان زیادی را از رده‌های پایه به تیم بزرگسالان انتقال بدهیم تا هزینه سرسام‌آور جذب بازیکنان داخلی برای باشگاه کمتر شود.

 

وی افزود: برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خود را به باشگاه استقلال ارائه دادم و کار را به شکل جدی پیگیری می‌کنیم. بازیکنان مستعد و خوبی در آکادمی داریم و امیدوارم بتوانیم به کمک کادرفنی و مربیان خوب رده‌های پایه وظیفه خود را به نحو احسن انجام بدهیم. از زمان مرحوم دانایی فر آکادمی باشگاه استقلال سال‌ها فعال بوده و زحمات زیادی برای این تیم کشیده شده است.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال اضافه کرد: پس از انتخابم با گودرز حبیبی،  حسن روشن ،  علیرضا منصوریان ، اصغر حاجیلو، صادق ورمرزیار، رضا رجبی، رضا صادق‌پور، محمد مؤمنی و سعید مراغه‌چیان که قبل از حضورم در این آکادمی زحمت کشیدند، تماس گرفته و از تک تک آن‌ها رخصت گرفتم. ان شالله بتوانم در مدت فعالیتم به تمام تیم‌ها به ویژه تیم بزرگسال بازیکن انتقال بدهیم.

فریادشیران درباره اینکه تأخیر در صدور حکم وی به دلیل اختلاف بین سرپرست و هیئت مدیره باشگاه بوده، توضیح داد: هیچ اختلافی وجود نداشت. همان روزی که خدمت مددی و اعضای هیئت مدیره بودم حکم خود را گرفته و از همان زمان کار خود را شروع کردم. روزی که به دفتر باشگاه رفتم  علی جباری  و محمد نوری به همراه هیأت مدیره در باشگاه بودند و اختلافی هم نیست. شاید از جای دیگری دوست دارند اختلاف بیندازند که از آن اطلاعی ندارم. در گروهی واتس آپی با حضور خبرگان و پیشکسوتان فوتبال ایران و استقلال که در دوره بازیگری و مربیگری خود زحمات زیادی کشیده‌اند هستم و از همه آن‌ها رخصت و اجازه گرفتم.

وی تصریح کرد: دوره‌ای در سال ۸۸ زمان مدیریت واعظ آشتیانی در آکادمی استقلال فعالیت می‌کردم. در آن زمان مسعود معینی مدیر آکادمی بود و من معاون و مدیر تیم‌های پایه بودم. در آن مقطع خیلی خوب کار کردیم و نفراتی مثل توحید غلامی، یعقوب کریمی، صادق بارانی و ایمان صادقی را به تیم‌های دیگر انتقال دادیم. اگر تمام باشگاه‌ها به تیم‌های پایه کمک کنند، با توجه به اینکه ساختار هر تیمی را همین تیم‌ها تشکیل می‌دهند دچار مشکل نمی‌شوند.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال ادامه داد: در دوران مدیریت‌های قبلی ورزشگاه امام رضا (ع) که ۱۰ هزار نفری است در اختیار باشگاه قرار گرفت. زمین چمن مناسب و فضای خیلی خوبی در این ورزشگاه وجود دارد. کار خود را انجام می‌دهیم و ان شالله بتوانیم ضمن کمک به تیم بزرگسالان بازیکنان خود را در رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید ارتقا بدهیم. مدارک بازیکنان را به زودی تشکیل می‌دهیم و می‌خواهیم شرایطی ایجاد کنیم تا افرادی که قبل از این برای تأسیس مدارس فوتبال و تیم‌های پایه مجوز گرفته‌اند بار دیگر مراجعه کرده و در شرایط خاص مجوز کسب کنند.

فریادشیران اضافه کرد: دنبال این هستیم در شهر‌هایی که شرایط سخت و امکانات کمی دارند مثل زاهدان و سایر شهر‌های دورافتاده شعبه‌ای از آکادمی را راه‌اندازی کنیم. استقلال متعلق به ایران است و امیدواریم در تمام شهر‌ها و استان‌ها بتوانیم شعبه‌ای راه اندازیم. این موضوع را هم نمی‌توانم به تنهایی انجام دهم بلکه باید با دوستان این بار سنگین را به مقصد برسانیم.

وی درباره اینکه جدایی احتمالی احمد مددی در باشگاه استقلال خللی در برنامه‌هایش ایجاد نمی‌کند گفت: در ورزش هیچ‌کس ثبات ندارد. تا زمانی که هستیم کار می‌کنیم. از اختلاف‌ها اطلاعی ندارم. فضایی هم که وجود دارد این است مددی با اعضای هیأت مدیره کار‌های زیادی انجام داده است. قرارداد وینفرد شفر، جباروف، میلیچ، دیاباته، باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، انتخاب کارگزار خیلی قوی با نظارت کل کشور و حراست ورزش و جوانان به مدت سه سال با شرایط مالی خوب جزو مشکلاتی بوده که مددی حل کرده. ورزشگاه نفت تهرانسر دراختیار باشگاه استقلال و تیم بزرگسال قرار گرفته است.

مدیرآکادمی باشگاه استقلال ادامه داد: خودم نفتی هستم و در آکادمی و تیم بزرگسالان نفت تهران سرمربی و مربی بودم. فکر نمی‌کنم چنین ورزشگاهی را در تهران داشته باشیم. ۲ زمین با چمن طبیعی، سالن بدنسازی، اتاق پزشک، خوابگاه، پارکینگ اختصاصی در این مجموعه وجود دارد و مشکلی نداریم. نمی‌دانم اختلاف را چگونه تعبیر می‌کنید، اما چنین موضوعی را ندیدم. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا تیم‌های پایه نتیجه بگیرند.

وی گفت: کادر فنی محمود فکری و پرویز مظلومی زحمت می‌کشند. تا زمانی که تیم جا بیفتد و شرایط فنی خوبی پیدا کند زمان می‌برد و کسب این نتایج هم طبیعی است اکنون هم با مددی جلسه داریم. قرار است با شش بازیکن جوانان و چهار بازیکن امید قرارداد حرفه‌ای بسته شود تا آن‌ها به تیم بزرگسال برسند.  سبحان خاقانی  که روز گذشته مقابل شهر خودرو اولین گل استقلال را به ثمر رساند بازیکن امید ماست و تلاش می‌کنیم بازیکنان بیشتری را به فکری و کادرفنی و بزرگسال انتقال بدهیم تا از وجود آن‌ها استفاده کنیم. از هواداران هم می‌خواهم ما را حمایت کنند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه