کری سرمربی اولسان هیوندای برای پرسپولیس

دو هون کیم سرمربی تم اولسان هیوندای کره جنوبی در نشست خبری پس از بازی با ویسل کوبه گفت : روحیه بالایی داریم و می خواهیم قهرمان آسیا شویم .

کری سرمربی اولسان هیوندای برای پرسپولیس
آنچه دیگران می خوانند:

تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی امروز یکشنبه موفق شد با نتیجه ۲ بر یک تیم ویسل کوبه ژاپن را شکست بدهد و به فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. اولسان روز شنبه هفته آینده با پرسپولیس ایران در دیدار نهایی بازی خواهد کرد.

در نشست خبری بعد از پایان بازی امروز تیم اولسان، «دو هون کیم» سرمربی اولسان درباره اینکه پرسپولیس تا روز فینال ۱۹ روز بدون مسابقه را پشت سر می‌گذارد و این چه تأثیری در بازی فینال خواهد داشت، گفت:

ما در شروع کارمان چون قهرمان لیگ کره نشده بودیم، روحیه خوبی نداشتیم اما کار تیمی و روحیه جنگندگی باعث شد در هر بازی میانگین بیش از دو گل را به ثمر برسانیم.

سرمربی اولسان افزود:

می‌خواهیم این ریتم را حفظ کنیم تا قهرمانی را به دست بیاوریم. اکنون هم ما فقط استراحت می‌کنیم و از فردا برای بازی فینال خودمان را آماده می‌کنیم.

به گزارش کانال «فوتبال آسیایی در قطر» در این نشست خبری «یون بیت‌گرام» بازیکن اولسان هیوندای که به عنوان بهترین بازیکن دیدار با ویسل کوبه انتخاب شد درباره اینکه تجربه گلزنی به تیم ملی ایران را در جام ملت‌های⁧ ۲۰۱۱⁩ دارد و آیا بازهم در تقابل با یک تیم ایرانی موفق خواهد بود یا نه، گفت:

من خاطره خوبی از رویارویی با ایران دارم، اما اینجا مسئله انفرادی نیست. ما کار تیمی می‌کنیم. روی تیم تمرکز داریم و فرقی هم ندارد با چه تیمی در فینال بازی داریم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه