خبر خوش وزیر ورزش برای پرسپولیس

وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که رییس‌جمهوری هدیه‌ای را برای تیم پرسپولیس در نظر گرفته که با قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به آنها پرداخت می‌شود.

خبر خوش وزیر ورزش برای پرسپولیس

مسعود سلطانی‌فر این اظهارات را اردوی تیم پرسپولیس مطرح کرد و اظهار داشت:

طی هفته گذشته گزارشی درباره وضعیت بازی‌ها و حساسیت لیگ قهرمانان آسیا و موفقیت تیم پرسپولیس به رییس‌جمهوری ارایه شد که حجت‌السلام حسن روحانی هم برای موفقیت قهرمانی تیم دعا کردند.

وی افزود:

رییس‌جمهوری هدیه‌ای را برای تیم پرسپولیس در نظر گرفته که با قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به آنها تقدیم می‌شود. اکنون که چشم یک ملت و مجموعه دوستداران فوتبال به دنبال موفقیت پرسپولیس به عنوان نماینده فوتبال ایران است امیدواریم که با عزم و اراده بتوانند دل همه مردم کشور را شاد کنند.

مسعود سلطانی‌فر  وزیر ورزش اضافه کرد:

حدود ۲۷ سال است که قهرمان آسیا نشدیم در حالی که در این مدت سه بار به فینال رسیدیم ولی دستمان از جام کوتاه ماند.

سلطانی‌فر در این بازدید با تقدیر از زحمات مدیران، کادر فنی و بازیکنان باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:

تیم مدیریتی، هیات مدیره و کادر فنی و پشتیبانی باشگاه شرایط خوبی را فراهم کردند تا تیم پرسپولیس بتواند در مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد. شرایط بسیار حساس و تصور و باور ما این است‌ که با عزم و اراده می‌توان این دیدار مهم را با پیروزی پشت‌سر گذاشت.

وی با اشاره به شرایط حساس کشور تصریح کرد:

با تحریم‌ها و کمبودهای زیادی روبرویم. اگرچه تلاش شده بهترین امکانات فراهم شود و نیازها برطرف شود، ولی حریفان ما و تیم‌های آسیایی از شرایط بهتری برخوردار هستند. جنگ بین امکانات و تعصب و اراده بازیکنان است.

مسعود سلطانی‌فر  وزیر ورزش و جوانان خطاب به بازیکنان و کادر تیم پرسپولیس گفت:

تا همین‌ مرحله هم که در فینال حاضر شدید یک پیروزی بزرگ برای شما محسوب می‌شود و یک دستاورد تاریخی و فراموش نشدنی که تیم پرسپولیس توانسته طی چند سال گذشته ۲ بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد:

امیدوار به موفقیت پرسپولیس در بازی فینال هستم و با عزم و اراده‌ای که در بین بازیکنان وجود دارد می‌توانید فعل خواستن را صرف کنید و با دست پر برگردید. مسایل حاشیه‌ای همیشه در این شرایط سخت باشگاه را تهدید می‌کند و مهم‌ترین کاری که باید انجام شود این است که باشگاه را از مسائل حاشیه‌ای دور نگه دارید و با تمرکز بیشتر روی بازی فینال فکر کنید.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت:

حریف در بازی فینال چه کره‌ای باشد و چه ژاپنی، برای تیمی که می‌خواهد در این دیدار حساس به میدان برود باید این آمادگی را داشته باشد که با هر حریفی دیدار کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ایران روز ۲۹ آذرماه از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه الجنوب دوحه به مصاف نماینده شرق می‌رود.

 

ارسال نظر