آندرس اینیستا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد

آندرس اینیستا، کاپیتان تیم ویسل کوبه ژاپن با عصا در محل برگزاری دیدار این تیم با اولسان هیوندای حاضر شد و بعید است در این بازی و حتی فینال احتمالی بتواند بازی کند.

آندرس اینیستا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد

تیم های ویسل کوبه ژاپن و اولسان هیوندای کره جنوبی از ساعت ۱۳:۳۰ امروز در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در منطقه شرق این قاره برگزار می‌کنند.

آندرس اینیستا برای دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا (منطقه شرق) با عصا وارد استادیوم جاسم بن حمد شد و به نظر می‌رسد این دیدار را از دست داده باشد.

آندرس اینیستا تیم ویسل کوبه به دلیل مصدومیت در دیدار مرحله یک هشتم نهایی مقابل شانگهای SIPG، شرایط مطلوبی نداشت و از همین‌رو در دیدار مرحله یک چهارم نهایی مقابل سوون سامسونگ نیمکت نشین بود. با این حال او در دقیقه ۱۱۳ وارد زمین شد تا یکی از ضربات پنالتی تیمش را بزند. همین اتفاق نیز رخ داد و اینیستا پس از گل کردن اولین ضربه پنالتی، دوباره احساس درد کرد.

اینیستا امروز با عصا وارد استادیوم جاسم بن حمد شد و به نظر وضعیت مصدومیت او جدی است. با این حال باید دید در صورت صعود تیمش به فینال، می‌تواند مقابل پرسپولیس بازی کند یا نه‌.

 

ارسال نظر