جای شجاع خلیل‌زاده در فینال خالی است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سطح دیدار درون تیمی مان از مسابقه ای که باید با ذوب‌آهن انجام می‌دادیم سخت تر بود.

جای شجاع خلیل‌زاده در فینال خالی است

محمد حسین کنعانی زادگان درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پیش از اعزام به قطر برای برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازی تیم های شرق آسیا را آنالیز کردیم و واقعا تیم های قوی ای هستند. می ‌دانیم تیمی که با پرسپولیس رو به رو می شود، شرایط خیلی خوبی دارد و با قدرت توانسته در مسابقات ظاهر شده و به فینال شرق آسیا برسد.

وی افزود: ما هم فینالیست غرب آسیا هستیم و تقابل دو قطب شرق و غرب آسیا خیلی سخت است. امیدوارم بتوانیم با پیروزی از زمین بیرون بیاییم زیرا شرایط پرسپولیس خیلی خوب است. روز گذشته بازی درون تیمی خوبی انجام دادیم و باید بگویم سطح این مسابقه از دیداری که باید با ذوب‌آهن انجام می‌دادیم سخت تر بود. داور رسمی این بازی را قضاوت کرد و وضعیت خوب بود. همه بچه ها برای کسب جام آماده هستند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه قول داده بود در صورت قهرمانی این تیم موهایش را می‌تراشد، توضیح داد:  به قولی که داده ام باید عمل کنم(باخنده) ان‌شاءالله این بازی فینال را ببریم و به قول خود عمل کنیم.

کنعانی زادگان درباره گلزنی مدافعان پرسپولیس در بازی‌های اخیر گفت: خط حمله قوی و خوبی داریم و نفرات خط دفاعی مان هم قدرت خود را کلین شیت کردن پرسپولیس نشان داده‌اند. قدرت خط دفاعی مان به دلیل دفاع تیمی خوب است و همه از دروازه‌بان، دفاع، هافبک و مهاجم خوب دفاع می‌کنند. ان‌شاءالله بتوانیم با نتیجه خوبی از قطر بگیریم.

وی درباره تاثیر احتمالی غیبت شجاع خلیل زاده در ترکیب پرسپولیس عنوان کرد: شجاع برای تیم ما خیلی زحمت کشیده و در این ۳-۴ سال توانست با پرسپولیس قهرمانی بیاورد و قهرمان آسیا شود. واقعا جای این بازیکن خالی است اما می‌دانم برای قهرمانی ما دعا می‌کند. خلیل زاده در این قهرمانی احتمالی خیلی سهیم است. مهم تر از بازی کردن من، سید جلال و خلیل زاده موفقیت پرسپولیس است.

 

ارسال نظر