شمسایی:

فوتسال هم مانند دیگر رشته‌های سالنی می‌تواند لیگ خود را شروع کند

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان درباره زمان آغاز لیگ برتر این رشته ورزشی و شرایط تیم خود توضیحاتی را بیان کرد.

فوتسال هم مانند دیگر رشته‌های سالنی می‌تواند لیگ خود را شروع کند

وحید شمسایی سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهاناظهار داشت: تمرینات تیم ما در حال برگزاری است و مسیر تمرینی ما تغییر پیدا نکرده است. خدا را شکر وضعیت بسیار خوبی داریم. برخی از بازیکنان را به خاطر ابتلا به کرونا در اختیار نداریم، اما روند تمرینی تیم تغییری نکرده و طبق برنامه جلو می‌رویم.  حال وحید شفیعی بهتر شده و ۵ روزی می‌شود که به تمرینات اضافه شده است، اما متاسفانه تست کرونای سپهر محمدی، علیرضا وفایی و حمید مشیری به همراه مربی بدنساز تیم مثبت شده است. حدود یک هفته‌ای می‌شود که این  ۴ نفر در قرنطینه هستند.

او افزود: کرونا به یک موضوع عادی تبدیل شده است. ورزشکاران هم در معرض این ویروس قرار دارند. ما هر ۱۰ روز یک بار از بازیکنان تست کرونا می‌گیریم. به محض اینکه احساس کنیم حالت بازیکنی  تغییر کرده بلافاصله از او تست می‌گیریم. با این محدودیت‌هایی که گذاشته شده کار خود را به خوبی جلو می‌بریم و چاره‌ای به غیر از این نداریم و مجبور هستیم که خودمان را برای مسابقات لیگ به خوبی آماده کنیم.

شمسایی درباره تعویق رقابت‌های لیگ برتر بیان داشت: آن طور که شنیده ام آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال با مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی جلسه‌ای برگزار خواهد کرد. فوتسال نباید از سایر این رشته‌ها عقب بماند. لیگ بسکتبال، کشتی، فوتبال و والیبال شروع شده است. فوتسال هم مانند بسکتبال، هندبال و والیبال رشته‌ای است که در سالن انجام می‌شود. به هر حال امیدوارم بعد خبر‌های خوشی را بشنویم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان درباره بازی‌های دوستانه این تیم قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر گفت: قرار بود هفته گذشته با ۲ تیم لیگ برتری بازی دوستانه داشته باشیم، اما متاسفانه ویروس کرونا همه چیز را تحت تاثیر قرار داد. به خاطر اینکه ممکن بود بازیکنان به کرونا مبتلا شوند تصمیم گرفتیم بازی دوستانه را لغو کنیم، اما مطمئن باشید بازی‌های تدارکاتی در برنامه ما وجود دارد و به محض مشخص شدن تاریخ دقیق مسابقات لیگ برتر سعی می‌کنیم چند بازی دوستانه با تیم‌های خوب کشور برگزار کنیم.

 

ارسال نظر